DLA KANDYDATÓW

Na podstronach znajdziecie informacje dotyczące rekrutacji oraz stawiania pierwszych kroków na MISH-u. Zdajemy sobie sprawę, że jest tego dużo. Staramy się, żeby wszystko zostało przedstawione przystępnie i z sensem. Poniżej przedstawiamy najważniejsze strony i poradniki, do których musicie zajrzeć przed rekrutacją i po rekrutacji

Koniecznie zapoznajcie się z wymogami w systemie IRK, żebyście mogli zadeklarować zdawanie odpowiednich matur.

Zwróćcie uwagę na statystyki opublikowane w systemie ASIA. Dzięki temu będziecie wiedzieć, ile procent musicie uzyskać z matur, żeby przystąpić z powodzeniem do rekrutacji na MISH.

Napisaliśmy poradnik dotyczący rozmów kwalifikacyjnych, z którym koniecznie się zapoznajcie, jeżeli macie wątpliwości co do tego etapu rekrutacji.

Żeby opanować słownictwo, które pomoże Wam w studiowaniu, przeczytajcie poradnik pierwszaka. Przydatne informacje znajdziecie także w FAQ Mishowca. Pamiętajcie, że najwięcej informacji uzyskacie, jadąc z nami do Poronina na obóz zerowy!

Chcemy Wam pomóc także w przeprowadzce do Warszawy. Przeczytajcie nasze porady dotyczące życia w Warszawie. Przejrzyjcie również, jakiej pomocy może Wam udzielić Uniwersytet.

W razie innych pytań informacji chętnie udzielą Wam członkowie Zarządu, Rzecznik Praw Studenta, członkowie Komisji Stypendialnej oraz Sekretariat Kolegium.

Oficjalna strona Samorządu Studentów Kolegium MISH UW. Stworzona przez Marcina Kozaka. Prowadzona przez Zarząd Samorządu Studentów Kolegium MISH UW.

Polub nas na Facebooku!