SAMORZĄD – ZSS

Zarząd Samorządu Studentów Kolegium MISH jest organem kolegialnym, którego celem jest wykonywanie czynności potrzebnych do funkcjonowania studenckiego środowiska w Kolegium. ZSS jest reprezentantem ogółu studentów MISH. Do jego zadań należy negocjacja i współpraca z Dyrekcją, jak również integracja środowiska studenckiego i pomoc w kwestiach związanych z jakością kształcenia i studiowania. ZSS wybierany jest co roku na jesieni w wyborach samorządów studenckich.


Zarząd 2017/2018

Przewodniczący ZSS MISH

Michał Pawłowski
tel. 501 108 164
mail: michal.andrzej.pawlowski@gmail.com

Wiceprzewodniczący ZSS MISH

Maciej Bednarski
tel.539 929 704
mail: maciej.bednarski@student.uw.edu.pl

Sekcja Kultury

Kasia Wardzyńska
tel. 511969560
mail: katchrin1@wp.pl

Sekcja Naukowa

Maciej Libich
tel. 507042082
mail: maciejlibich@gmail.com

Sekcja Promocji

Asia Nawrotkiewicz
tel. 696 588 112
mail: nawrotkiewiczj@gmail.com

Sekcja Organizacji i Integracji

Magda Piśko
tel. 668 906 878
mail: magdalena.pisko@icloud.com

Sekcja Informacji

Antonina Januszkiewicz
tel. 503 187 097
mail: aw.januszkiewi@student.uw.edu.pl

Pełnomocnik ds. studenckich

Paweł Zalewski

tel: 888 – 038 – 516
mail: p.zalewski7@student.uw.edu.pl


ARCHIWUM

Zarząd 2016/2017

  • Michał Pawłowski – Przewodniczący
  • Maciej Bednarski – Wiceprzewodniczący/Sekcja dydaktyczna
  • Julia Suchocka – Sekcja informacji
  • Paweł Zalewski – Sekcja organizacji i integracji
  • Julia Właszczuk – Sekcja kultury
  • Szymon Rębowski – Sekcja naukowa
  • Patrycja Gliwka – Sekcja promocji

Zarząd 2015/2016

  • Ryszard Jamka – Przewodniczący
  • Joanna Ucińska – Wiceprzewodnicząca/Sekcja ds. Zewnętrznych
  • Marcin Kozak – Sekcja Informacji
  • Konrad Rydel – Sekcja Organizacji i Integracji
  • Justyna Białobrzeska – Sekcja Naukowa
  • Hela Teleżyńska – Sekcja Kultury
  • Michał Pawłowski – Sekcja Promocji

Zarząd 2014/2015 od 10.03.2015

  • Monika Helak – Przewodnicząca
  • Inga Bobrowska – Sekcja kultury
  • Michał Stefaniak – Sekcja ds. Kontaktów Zewnętrznych
  • Joanna Ucińska – Sekcja Organizacji i Integracji
  • Magdalena Front – Sekcja Naukowa
  • Jakub Sawicki – Sekcja ds. Promocji i Informacji
  • Kacper Van Wallendael – Pełnomocnik ds. Studenckich (od 08.04.2015)
  • Anna Dobrowolska

Zarząd 2014/2015 do 10.03.2015

  • Anna Dobrowolska – Przewodnicząca
  • Monika Helak – Wiceprzewodnicząca/Sekcja ds. Studenckich
  • Inga Bobrowska – Sekcja kultury
  • Dariusz Standerski – Sekcja ds. Minimów i Tutoringu
  • Michał Stefaniak – Sekcja ds. Kontaktów Zewnętrznych
  • Joanna Ucińska – Sekcja Organizacji i Integracji
  • Magdalena Front – Sekcja Naukowa
  • Jakub Sawicki – Pełnomocnik ds. Promocji i Informacji

Zarząd 2013/2014

  • Monika Helak – Przewodnicząca
  • Dariusz Standerski – Sekcja ds. Studenckich i Tutoringu
  • Wiktor Uhlig – Sekcja Kultury
  • Borys Jastrzębski – Sekcja Promocji i Informacji
  • Aleksandra Polakiewicz – Sekcji Organizacji i Integracji
  • Magdalena Łokieć – Sekcja Naukowa
  • Kacper Van Wallendael – Sekcja ds. Kontaktów Zagranicznych

Zarząd 2012/13

  • Monika Helak – Przewodnicząca
  • Rafał Smoleń – Wiceprzewodniczący, Sekcja ds. Reformy MISH i Nowelizacji Zasad Studiowania (do 10.04.2013)
  • Elżbieta Kwiecińska – Sekcja ds. Praktyki Studiowania
  • Anna Pachowska – Sekcja Kultury
  • Aleksandra Paszkowska – Sekcja Organizacji i Integracji (do marca 2013)
  • Maciej Zaradkiewicz – Sekcja Organizacji i Integracji (od 10.04.2013)
  • Maciej Szumowski – Sekcja Promocji i Informacji
  • Sebastian Żbik – Sekcja Naukowa

Zarząd 2011/12

  • Rafał Smoleń – Przewodniczący od 14.06.2012, członek Zarządu od 06.06.2012
  • Stanisław Płotek-Niecikowski – Przewodniczący Zarządu (15.02-14.06.2012), Sekcja Kultury i Sponsoringu (przewodniczący do 28.03.2012)
  • Piotr Wymysłowski – Przewodniczący Zarządu (do 15.02.2012), Sekcja Organizacji (przewodniczący od 15.02.2012)
  • Tamara Allina – Sekcja Integracji (do 25.05.2012)
  • Monika Helak – członkini Zarządu od 5.03.2012, Sekcja Kultury (d. Sekcja Kultury i Sponsoringu) od 28.03.2012
  • Katarzyna (Anna) Piwko – Sekcja Prawno-Finansowa do II 2012
  • Paweł Jędral – Sekcja Naukowa
  • Łukasz Mirocha – Sekcja Organizacji do 15.02.2012

Zarząd 2010/2011

  • Rafał Smoleń – Przewodniczący Zarządu od 14.05.2011, członek Zarządu od 19.04.2011
  • Edyta Prociak – Przewodnicząca Zarządu (14.03-14.05.2011)
  • Kazimierz Ujazdowski – Przewodniczący Zarządu do 10.03.2011, członek Zarządu do 14.03.2011
  • Piotr Wymysłowski – Wiceprzewodniczący/Sekcja Informacji
  • Celina Kretkowska – Sekcja ds. Studenckich
  • Kasia Piwko – Sekcja Integracji
  • Antek Gustowski – Sekcja Kultury
  • Daniel Brzeszcz – Sekcja Organizacji

Zarząd 2009/2010

  • Basia Banasik – Przewodnicząca
  • Karolina Kukla – Sekcja Finansowa
  • Piotr Müller – Sekcja Prawna
  • Przemysław Pałka – Sekcja ds. Studenckich
  • Izabela Prager – Sekcja Kultury
  • Basia Radoń – Sekcja Organizacji
  • Rafał Smoleń – Sekcja Informacji

Zarząd 2008/2009

  • Tomasz Janyst – Przewodniczący
  • Basia Banasik – Sekcja ds. kultury
  • Katarzyna Gac – Sekcja ds. studenckich
  • Monika Ruzik – Sekcja ds. prawa
  • Tomasz Królasik – Sekcja ds. finansów
  • Mikołaj Skowronek
  • Jakub Sypiański – Sekcja ds. informacji

Zarząd 2007/2008

  • Łukasz Dziamski – Przewodniczący (od 14.03.2008), Wiceprzewodniczący (do 14.03.2008)
  • Jakub Zbrzeżny – Przewodniczący (do marca 2008), członek Zarządu do marca 2008
  • Monika Ruzik – Sekretarz/Sekcja ds. Prawa
  • Krzysztof Niewiadomski – Sekcja Kultury
  • Filip Konopczyński – Sekcja Informacji
  • Nikodem Rycko – Sekcji Finansów, członek Zarządu do maja 2008
  • Magdalena Zmysłowska – Sekcja Organizacji, członkini Zarządu do maja 2008
  • Tomasz Janyst – Sekcja Organizacji, członek Zarządu od maja 2008
  • Tomasz Mielniczuk – Sekcja Finansów, członek Zarządu od maja 2008

Zarząd 2006/2007

  • Tomasz Lewiński – Przewodniczący
  • Jakub Zbrzeżny – Wiceprzewodniczący
  • Katarzyna Syska – Sekretarz
  • Magdalena Zmysłowska
  • Filip Konopczyński
  • Krzysztof Niewiadomski
  • Nikodem Rycko

Zarząd 2005/2006

  • Adam Puchalski – Przewodniczący
  • Tomasz Lewiński
  • Dorota Radowicz
  • Krzysztof Woronowicz
  • Natalia Dudek
  • Bartosz Marciniak
  • Jakub Zbrzeżny

Zarząd 2004/2005

  • Piotr Pomianowski – Przewodniczący
  • Dorota Radowicz
  • Krzysztof Brejza
  • Ania Traczyńska
  • Roman Iwański
  • Paulina Wojciechowska
  • Tomasz Lewiński

Zarząd 2003/2004

  • Paulina Drapała – Przewodnicząca
  • Piotr Pomianowski
  • Małgorzata Nowicka
  • Adam Puchalski
  • Katarzyna Tekień

Zarząd 2002/2003

  • Łukasz Piesiewicz – Przewodniczący
  • Anna Stokowska – Wiceprzewodnicząca/Skarbnik

Zarząd 2001/2002

  • Łukasz Piesiewicz – Przewodniczący
  • Anna Stokowska – Wiceprzewodnicząca/Skarbnik

Oficjalna strona Samorządu Studentów Kolegium MISH UW. Stworzona przez Marcina Kozaka. Prowadzona przez Zarząd Samorządu Studentów Kolegium MISH UW.

Polub nas na Facebooku!