Sekcja Informacji

Sekcja Informacji zajmuje się przekazywaniem wiadomości studentom o sprawach związanych z Kolegium i działaniach Zarządu Samorządu Studentów. Wysyłanie newsletterów, tworzenie wydarzeń i aktualizacja informacji na stronie internetowej to główne zadania tej Sekcji. Z uwagi na charakter działań sekcja jest zazwyczaj jednoosobowa.


Przewodnicząca – Antonina Januszkiewicz

Biogram i program:

To wyjątkowa studentka I roku – realizuje minimum na filozofii. Jej pasją są: wieczorne spacery po plaży, gotowanie ( kuchnia fusion♥) , filmy o nazistach i picie kawy z przelewu. To wielka miłośniczka zwierząt – ma dwa koty i psa.

Jeśli miałaby wskazać prawdziwy sens swojego życia byłaby nim niewątpliwie antropologia filozoficzna nowoczesności łączona z… prowadzeniem sekcji informacyjnej Samorządu!

Wysyłanie MISHowych newsletterów, prowadzenie strony www Samorządu i stronki na fejsbuku to, jak deklaruje, spełnienie jej najskrytszych marzeń.

Cele jakie sobie wyznacza na przyszły rok są bardzo ambitne. Wśród nich można wymienić doskonałą poprawność ortograficzną i interpunkcyjną wysyłanych wiadomości (projekt „Zero tolerancji dla błędów”), rzetelność i (względny) obiektywizm przekazywanych informacji oraz oczywiście zachowanie stylu i powagi należnych instytucji, której ma służyć – Kolegium MISH UW.

Poza tym za najistotniejszą kwestię w swojej pracy uważa ogólne ogarnięcie oraz dobrą komunikację z pozostałymi sekcjami Zarządu, a przede wszystkim ze wszystkimi studentami.

Kontakt:
mail: aw.januszkiewi@student.uw.edu.pl
fb: https://www.facebook.com/toska.januszkiewicz

Oficjalna strona Samorządu Studentów Kolegium MISH UW. Stworzona przez Marcina Kozaka. Prowadzona przez Zarząd Samorządu Studentów Kolegium MISH UW.

Polub nas na Facebooku!