Sekcja Informacji

Sekcja Informacji zajmuje się przekazywaniem wiadomości studentom o sprawach związanych z Kolegium i działaniach Zarządu Samorządu Studentów. Wysyłanie newsletterów, tworzenie wydarzeń i aktualizacja informacji na stronie internetowej to główne zadania tej Sekcji. Z uwagi na charakter działań sekcja jest zazwyczaj jednoosobowa.


Przewodnicząca – Kasia Zakliczyńska

Biogram i program, czyli dwa słowa od przewodniczącej:

Jestem Kasia i kandyduję na Przewodniczącą Sekcji Informacji. W tym roku kontynuuję studiowanie sinologii, natomiast w ramach drugiej dziedziny czmychnęłam z Artes Liberales na kognitywistykę. Interesuję się nowymi technologiami i mediami, prowadzę także zajęcia z kaligrafii chińskiej. W zeszłym roku brałam udział w działaniach Sekcji Promocji, a poza jej głównymi projektami przygotowywałam grafiki, plakaty oraz ulotki promocyjne. 


Jako kandydatka na Przewodniczącą Sekcji Informacji chcę się skupić na klarowności przekazu i łatwości korzystania z dostępnych źródeł, o które to wartości często trudno podczas edukacji uniwersyteckiej. Zamierzam uporządkować stronę internetową, aby zachować jej informacyjny charakter, a także stworzyć dysk zawierający zarówno formalne dokumenty, jak i opracowane materiały na wspólne dla pierwszorocznych zajęcia. Poza tym chciałabym kontynuować tradycję newslettera w ścisłej współpracy z innymi sekcjami, a także zmienić jego szatę graficzną, żeby był jeszcze bardziej przyjazny studentom. Zarządzając stroną na Facebooku chcę wykorzystać interdyscyplinarny charakter Kolegium i udostępniać przeróżne artykuły, teksty i prace, które będą polecane przez osoby realizujące różne minima. W końcu chcę wykorzystać fanpage jako miejsce opisów wydarzeń, aby zmienić jego funkcję z tablicy ogłoszeniowej dla grupy na miejsce promujące aktywność i integrację w Kolegium.

Kontakt:
mail: k.zakliczynska@student.uw.edu.pl
fb: https://www.facebook.com/zakliczynska

Oficjalna strona Samorządu Studentów Kolegium MISH UW. Stworzona przez Marcina Kozaka. Prowadzona przez Zarząd Samorządu Studentów Kolegium MISH UW.

Polub nas na Facebooku!