Konsultanci

Warszawski MISH daje niemal nieograniczone możliwości. Dlaczego? Bowiem MISH jest wielki – ogarnia wszystkie kierunki najszerzej pojętej humanistyki na Uniwersytecie Warszawskim, a nawet więcej.

MISH to dżungla. Tym, którzy się w niej znaleźli, wychodzimy naprzeciw. Studenccy konsultanci – doświadczeni Mishowcy na (prawie) wszystkich kierunkach – służą radą i pomocą: wskażą wartościowe zajęcia, polecą sprawdzonych tutorów, oswoją z USOS-konokm, wreszcie – odpowiedzą na wszelkie pytania związane ze swoim kierunkiem studiów. Śmiało!

Chcesz konsultować? Napisz na samomish[at]gmail.com albo do kogoś z Zarządu. W zgłoszeniu podaj nam swój mail i – w miarę chęci i posiadania – inne wynalazki cywilizacji cyfrowej, takie jak: mail, telefon, link do profilu na fb, skajp lub numer konta bankowego. Jeśli zaś znasz kogoś, kto chciałby konsultować, a nie ma go na tej liście – daj nam znać. Będziemy szalenie wdzięczni!

Pamiętajcie, że istnieje specjalna grupa na Facebooku dla mishowców, gdzie możecie na własną rękę szukać innych osób z danych kierunków.


KWESTIE ZDROWOTNE

Konsultant ds. zdrowia, chorób, katastrof, filmów fantasy oraz rozdroży życiowych: Michał Gałek (michal.galek[at]student.uw.edu.pl, fb, 669 732 225) – Gałczi wie najlepiej jak bawić się z dziekankami, urlopami, przekładaniem zaliczeń, egzaminów i wszystkim, co wlicza się do szeroko pojętego Damage Control; opowie Wam zabawną historię, doradzi co zrobić z irytującą przyjaciółką, powie gdzie szukać pomocy w przypadkach trudnych i tragicznych, doradzi formalnie, merytorycznie i duchowo przy sytuacjach zdrowotno-uczelnianych; mamy również namacalne dowody na istnienie Gałcziego – atakujcie bez wahania!

ERASMUS

  • Jan Czarnecki (jan.czarnecki.uw[at]gmail.com; Università degli Studi di Padova)
  • Wiola Kowalczyk (Wiola Kowalczyk (fb, wioletta.kowalczyk8[at]gmail.com; szczególnie Hiszpania, jeszcze bardziej Universidad de Granada)
  • Filip Jegliński (wer885[at]gmail.com, fb),
  • Joanna Ucińska (joanna.ucinska[at]student.uw.edu.pl)
  • Kacper Van Wallendael (k.van-wallendael[at]student.uw.edu.pl, fb)
  • Ryszard Jamka (jamkaryszard[at]gmail.com, fb)

MOST

  • Kuba Nowacki (fb),
  • Justyna Piwowarczuk (fb),

KIERUNKI NA UNIWERSYTECIE WARSZAWSKIM

Wydział „Artes Liberales”

Cywilizacja śródziemnomorska

  • Ewa Balcerzyk (ebalcerzyk[at]gmail.com, fb),

Filologia nowogrecka

  • Konrad Rydel (k.rydel[at]student.uw.edu.pl, fb)

Kolegium Artes Liberales (CLAS)

  • Weronika Kuśmider (wkusmider[at]gmail.com, fb),
  • Jakub Głasek (jakub.glasek[at]gmail.com, fb),
  • Filip Rak (filip.rak[at]student.uw.edu.pl, fb)

Antropozoologia

poszukiwany, poszukiwana

Wydział Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych

Politologia (Instytut Nauk Politycznych)

  • Dominika Jędrzejczyk (dominikajedrzejczyk[at]wp.pl, skype: dominikajed1)

Bezpieczeństwo wewnętrzne (Instytut Nauk Politycznych)

poszukiwany, poszukiwana

Europeistyka (Instytut Europeistyki)

  • Małgorzata Mróz (ma.mroz7[at]student.uw.edu.pl, fb)

Polityka społeczna (Instytut Polityki Społecznej)

poszukiwany, poszukiwana

Stosunki międzynarodowe (Instytut Stosunków Międzynarodowych)

  • Julia Krzesicka (juliakrzesicka[at]gmail.com, fb)
  • Piotr Celiński (pcelinski95[at]gmail.com, fb)
  • Bartosz Cheda (b.cheda[at]student.uw.edu.pl)

Wydział Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii

Dziennikarstwo

  • Aleksander Brych (alekpoeta[at]gmail.com, fb)

Fotografia prasowa

  • Antonina Dębska (am.debska4[at]student.uw.edu.pl, fb)

Public Relations

  • Aleksandra Kostrzyńska (fb)
  • Julia Właszczuk (juliawlaszczuk[at]gmail.com)

Wydział Filozofii i Socjologii

Filozofia

  • Maciej Bednarski (maciej.bednarski[at]student.uw.edu.pl, fb),
  • Marta Marciniak (marta.m[at]op.pl, fb),
  • Tomasz Korbak (tomasz.korbak[at]gmail.com, fb),
  • Dominika Kuna (dominikakuna04[at]gmail.com, fb)
  • Przemysław Wojenka (p.wojenka[at]student.uw.edu.pl, fb)
  • Antoni Łukasik (antek.lukasik[at]gmail.com, fb)

Socjologia (Karowa 18)

  • Monika Helak (monhelak[at]gmail.com),
  • Paweł Zalewski (p.zalewski7[at]student.uw.edu.pl)
  • Marta Gospodarczyk (mz.gospodarczy[at]student.uw.edu.pl)

Kognitywistyka

  • Michał Tomasz Godziszewski (mtgodziszewski[at]gmail.com, fb)
  • Maciej Bednarski (maciej.bednarski[at]student.uw.edu.pl, fb)
  • Wojciech Stryjek (wstryjek[at]gmail.com, fb)

Wydział Geografii i Studiów Regionalnych

Geografia

  • Tomasz Winter (tomasz.winter[at]o2.pl, fb)
  • Tomasz Grzyb (grzybt1[at]wp.pl, fb)

Gospodarka przestrzenna

  • Wiktor Uhlig (wiktoruhlig[at]wp.pl)

Wydział Historyczny

Historia (Instytut Historyczny)

  • Ryszard Jamka (jamkaryszard[at]gmail.com, fb),
  • Magdalena Butra (magdalena.butra[at]student.uw.edu.pl, fb),
  • Jan Błoński (j.blonski[at]student.uw.edu.pl, fb),
  • Artur Kula (artur.kula[at]hotmail.com, fb),
  • Aleksandra Wójtowicz (wojtowicz.a.a[at]gmail.com, fb)
  • Kasia Wardzyńska (katchrin1[at]wp.pl, fb)

Historia i kultura Żydów polskich (Instytut Historyczny)

  • Jakub Zygmunt (jzygmunt94[at]gmail.com)

Etnologia i antropologia kulturowa (Instytut Etnologii)

  • Jan Lech (leh.44[at]autograf.pl)
  • Michał Gałek (michal.galek[at]student.uw.edu.pl, fb)
  • Joanna Łodygowska (j.lodygowska[at]student.uw.edu.pl),

Archeologia (Instytut Archeologii)

  • Rafał Bieryło (rafal.andrzej.bierylo[at]student.uw.edu.pl)

Muzykologia (Instytut Muzykologii)

  • Jan Lech (leh.44[at]autograf.pl)
  • Kamila Bonder (ms.bonder[at]gmail.com, fb)

Historia sztuki (Instytut Historii Sztuki)

  • Marta Przasnek (przasnekmarta[at]gmail.com, fb),
  • Agnieszka Żuber (agnieszka.zuber[at]student.uw.edu.pl, fb),
  • Albert Kozik (albertkozik[at]gmail.com, fb),
  • Marta Cyzio (marta.cyzio[at]gmail.com, fb)

Bibliotekoznawstwo (Instytut Informacji Naukowej i Studiów Bibliologicznych)

  • Aleksandra Polakiewicz (a.polakiewicz[at]student.uw.edu.pl, fb)

Wydział Lingwistyki Stosowanej

Lingwistyka stosowana (Instytut Lingwistyki Stosowanej lub Instytut Komunikacji Specjalistycznej i Interkulturowej)

  • Małgorzata Mróz (ma.mroz7[at]student.uw.edu.pl, fb) – ILS

Rusycystyka (Instytut Rusycystyki)

  • Agnieszka Korycka (a.korycka[at]student.uw.edu.pl),

Białorutenistyka (Katedra Białorutenistyki)

  • Roman Żuchowicz (romanzuchowicz[at]gmail.com, fb)

Ukrainistyka (Katedra Ukrainistyki)

poszukiwany, poszukiwana

Kulturoznawstwo Europy Środkowo-Wschodniej (Katedra Studiów Interdyscyplinarnych Europy Środkowo-Wschodniej)

poszukiwany, poszukiwana

Wydział Nauk Ekonomicznych

Ekonomia

  • Michał Grabka (m.grabka[at]student.uw.edu.pl, fb),
  • Przemysław Mroczkowski (pmroczk[at]gmail.com, fb),
  • Michał Pawłowski(michal.andrzej.pawlowski[at]gmail.com),
  • Szymon Rębowski, (Szymon.rebowski[at]student.uw.edu.pl)
  • Kamil Sekut (kamil.sekut[at]gmail.com, fb)

Wydział Neofilologii

Anglistyka (Instytut Anglistyki)

  • Dominika Jędrzejczyk (dominikajedrzejczyk[at]wp.pl, skype: dominikajed1),
  • Agnieszka Walczak (agnieszka.a.walczak[at]gmail.com),
  • Alicja Derych (a.derych[at]student.uw.edu.pl, fb)

Germanistyka (Instytut Germanistyki)

  • Katarzyna Karpińska (katarzyna.karpinsk[at]gmail.com, fb),
  • Sandra Stadnik (sandra.stadnik[at]wp.pl, fb)

Romanistyka (Instytut Romanistyki)

  • Natalia Kmieć (n.b.kmiec[at]gmail.com, fb),
  • Michalina Nowak (michalina.nowak[at]wp.pl)

Iberystyka (Instytut Studiów Iberyjskich i Iberoamerykańskich)

  • Justyna Błędowska (justyna.bledowska[at]student.uw.edu.pl, fb)

Italianistyka (Katedra Italianistyki)

  • Filip Jegliński (wer885[at]gmail.com, fb)
  • Agnieszka Żuber (agnieszka.zuber[at]student.uw.edu.pl, fb)

Hungarystyka (Katedra Hungarystyki)

  • Aleksandra Kołodziejczyk (akolodziejczyk11[at]gmail.comfb)

(Ugro)Finistyka (Katedra Hungarystyki)

  • Maria Wołkowicz (m.wolkowicz[at]student.uw.edu.pl)

Wydział Pedagogiczny

Pedagogika

  • Justyna Piwowarczuk (justaaak[at]gmail.com, fb),

Wydział Polonistyki

Filologia Polska (Instytut Języka Polskiego i Instytut Literatury Polskiej)

  • Albert Kozik (albertkozik[at]gmail.com, fb),
  • Marta Cyzio (marta.cyzio[at]gmail.com, fb),
  • Julia Suchocka (suchockajulia[at]gmail.com)

Kulturoznawstwo (Instytut Kultury Polskiej)

  • Marcin Krassowski (krassowiak[at]me.com, fb),
  • Katarzyna Karpińska (katarzyna.karpinsk[at]gmail.com, fb),
  • Julia Suchocka (suchockajulia[at]gmail.com)

Filologia klasyczna (Instytut Filologii Klasycznej)

  • Adam Ciołek (adamciolek[at]student.uw.edu.pl)

Slawistyka zachodnia i południowa (Instytut Slawistyki Zachodniej i Południowej)

  • Zuzanna Kierwiak (zuzanna.kierwiak[at]gmail.com, fb)

Bałtystyka (Katedra Językoznawstwa Ogólnego, Wschodnioazjatyckiego, Porównawczego i Bałtystyki)

  • Andrzej Żak (andzejus.zakas[at]gmail.com)

Logopedia ogólna i kliniczna (Instytut Polonistyki Stosowanej)

  • Agnieszka Ziętarska (zietarska.agnieszka[at]gmail.com, fb)

Wydział Prawa i Administracji

Prawo

  • Kacper Van Wallendael (k.van-wallendael[at]student.uw.edu.pl, fb)
  • Ada Chudzik (a.chudzik[at]student.uw.edu.pl),
  • Ryszard Jamka (jamkaryszard[at]gmail.com, fb),
  • Natalia Woszczyk (natalia.woszczyk1[at]gmail.com)
  • Asia Nawrotkiewicz (nawrotkiewiczj[at]gmail.com, fb)
  • Magdalena Piśko (magdalena.pisko[at]icloud.com, fb)
  • Maja Piskadło (itsempee[at]gmail.com, fb)

Wydział Psychologii

fb-grupa dla Mishowców na psychologii pt. PSYCHOMISH

Psychologia

  • Maciej Bednarski (maciej.bednarski[at]student.uw.edu.pl, fb),
  • Marta Szerakowska (martaszerakowska[at]gmail.com, fb),
  • Katarzyna Krężołek (katarzyna.krezolek[at]student.uw.edu.pl, fb)
  • Paweł Zalewski (p.zalewski7[at]student.uw.edu.pl)
  • Ewelina Walczyna (e.walczyna102[at]gmail.com)
  • Piotr Borg (piotr.borg[at]gmail.com, fb)

Wydział Stosowanych Nauk Społecznych i Resocjalizacji

Socjologia Stosowana i Antropologia Społeczna (Instytut Stosowanych Nauk Społecznych)

  • Magdalena Łokieć (magdalena.anna.łokieć[at]student.uw.edu.pl, fb)

Profilaktyka społeczna i resocjalizacja (Instytut Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji)

  • Paulina Sidor (paulina.sidor[at]student.uw.edu.pl, fb)

Wydział Orientalistyczny

Afrykanistyka (Katedra Języków i Kultur Afryki)

poszukiwany, poszukiwana

Arabistyka (Katedra Arabistyki i Islamistyki)

  • Małgorzata Jakiel (malgorzata.hanna[at]gmail.com, fb), 
  • Szamani Yacoub (szamani.yacoub[at]gmail.com, fb),
  • Marcin Gudajczyk (marcin.gudajczyk[at]student.uw.edu.pl, fb)

Hebraistyka (Zakład Hebraistyki)

  • Joanna Michalina Bakoń (joannabakon3[at]gmail.com),
  • Jowita Pańczyk (j.panczyk2[at]student.uw.edu.pl, fb)

Iranistyka (Zakład Iranistyki)

  • Magdalena Habibi Babadi (magdalena.habibi.babadi[at]gmail.comfb)

Indologia (Katedra Azji Południowej)

  • Basia Banasik (basia.banasik[at]gmail.com)
  • Marcel Werbik (mwerbik[at]totum.pl)

Turkologia (Zakład Turkologii i Ludów Azji Środkowej)

poszukiwany, poszukiwana

Mongolistyka i tybetologia (Zakład Turkologii i Ludów Azji Środkowej)

  • Andrzej Żak (andzejus.zakas[at]gmail.com) – bardziej mongolistyka niż tybetologia

Japonistyka (Katedra Japonistyki)

  • Wiktor Marczyk (wiktor.marczyk[at]gmail.com)

Koreanistyka (Zakład Koreanistyki)

  • Anna Auguścik (karyukaiko[at]gmail.com, fb),
  • Damian Kwapisiewicz (damian.kwapisiewicz[at]gmail.com, fb)

Sinologia (Zakład Sinologii)

  • Marcin Damek (marcin.damek[at]student.uw.edu.pl, fb),
  • Patrycja Kuter (patrycja.kuter[at]gmail.com, fb),
  • Michał Nita (micnit16[at]gmail.com, fb)
  • Asia Nawrotkiewicz (nawrotkiewiczj[at]gmail.com, fb)

Asyriologia i sumerologia (Zakład Wschodu Starożytnego) 

  • Kamil Kopacewicz (kamil.kopacewicz[at]outlook.com, fb)

Hetytologia (Zakład Wschodu Starożytnego) 

poszukiwany, poszukiwana

Ośrodek Studiów Amerykańskich (OSA)

Amerykanistyka

  • Adrianna Michalska (adrianna.michalska[at]student.uw.edu.pl, fb),
  • Marta Gospodarczyk (mz.gospodarczy[at]student.uw.edu.pl)
  • Maja Piskadło (itsempee[at]gmail.com, fb)

Centrum Studiów Latynoamerykańskich (CESLA)

  • Helena Krajewska (helenakrajewska[at]gmail.com, fb)

Centrum Europejskich Studiów Regionalnych i Lokalnych (EUROREG)

poszukiwany, poszukiwana

Centrum Europejskie (CE)

poszukiwany, poszukiwana

Wydział Matematyki, Informatyki i Mechaniki (MIM)

  • Jędrzej Kołodziejski (jedrzejkolodziejski[at]gmail.com,  fb),
  • Marcelina Koprowska (marcelina.koprowska[at]student.uw.edu.pl, fb)

Kolegium Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Matematyczno-Przyrodniczych (MISMaP)

  • Tomasz Winter (tomasz.winter[at]o2.pl, fb),
  • Inga Bobrowska (i.bobrowska[at]student.uw.edu.pl, fb)

INNE UCZELNIE

Akademia Teatralna

  • Ida Ślęzak (ida.fijas[at]gmail.com, fb)

Na jakie zajęcia na AT można chodzić? Odpowiedź znajdziesz w tej dyskusji na fb-grupie MISH 24.10.2011. A to jest jej podsumowanie:

Co do zasady można chodzić na wszystkie zajęcia na wiedzy o teatrze. Na reżyserii mogą nas wpuścić na zajęcia pojedyncze (ale, jeśli nam zależy, warto próbować na wszystkie, może się uda?), szczególnie praktyczne i półpraktyczne, wymagające znajomości kontekstu pracy reżyserskiej. Na aktorstwie nie wpuszczą nas na nic!

Szkoła Główna Handlowa (SGH)

  • Alicja Sukiennik (a.sukiennnik[at]gmail.com, fb),
  • Katarzyna Borzym (studia doktoranckie, Wallenrod MISHu; katarzyna.borzym[at]gmail.com, fb)

Warszawski Uniwersytet Medycznny (WUM)

  • Ola Rosiek (fb)

Collegium Bobolanum

poszukiwany, poszukiwana

Akademia Sztuk Pięknych (ASP)

  • Zosia Frankowska (zosia.frankowska[at]gmail.com)

Politechnika Warszawska (PW)

poszukiwany, poszukiwana

 

Oficjalna strona Samorządu Studentów Kolegium MISH UW. Stworzona przez Marcina Kozaka. Prowadzona przez Zarząd Samorządu Studentów Kolegium MISH UW.

Polub nas na Facebooku!