Konsultanci

Konsultanci

Warszawski MISH daje niemal nieograniczone możliwości. Dlaczego? Bowiem MISH jest wielki – ogarnia wszystkie kierunki najszerzej pojętej humanistyki na Uniwersytecie Warszawskim, a nawet więcej.

MISH to dżungla. Tym, którzy się w niej znaleźli, wychodzimy naprzeciw. Studenccy konsultanci – doświadczeni Mishowcy na (prawie) wszystkich kierunkach – służą radą i pomocą: wskażą wartościowe zajęcia, polecą sprawdzonych tutorów, oswoją z USOS-em, wreszcie – odpowiedzą na wszelkie pytania związane ze swoim kierunkiem studiów. Śmiało, czekamy na mejle i telefony!

Chcesz konsultować? Napisz na samomish[at]gmail.com albo do kogoś z Zarządu. W zgłoszeniu podaj nam swój mail i – w miarę chęci i posiadania – inne wynalazki cywilizacji cyfrowej, takie jak: telefon, link do profilu na fb, skajp lub numer konta bankowego. Jeśli zaś znasz kogoś, kto chciałby konsultować, a nie ma go na tej liście – daj nam znać. Będziemy szalenie wdzięczni!

ZASADY STUDIOWANIA

Członkowie Zarządu, w tym szczególnie przewodniczący Zarządu i Sekcja Dydaktyczna

STYPENDIA SOCJALNE, AKADEMIKI

Komisja Stypendialna Kolegium MISH UW (ks.mish[at]gmail.com, tel. +22 552 01 80)

> zobacz stronę Komisji Stypendialnej

STYPENDIUM REKTORA

> specjalna strona

Komisja Stypendialna Kolegium MISH UW (ks.mish[at]gmail.com, tel. +22 552 01 80)

> zobacz jej stronę

STYPENDIUM MINISTRA

> specjalna strona

REKOMENDACJE

> specjalna strona

URLOPY, CZYLI DZIEKANKI

> specjalna strona

Maria Kosakowska (m.kosakowska@gmail.com, fb, 607 191 579)

Maciej Bednarski (maciej.bednarski@student.uw.edu.pl, fb(dodajże), 539 929 704)

Monika Helak (monhelak[at]gmail.com), 691923314)

Michał Gałek (michal.galek[at]student.uw.edu.pl, fb, 669 732 225),

DLA ZDROWYCH I CHORYCH

Konsultantka ds. chorób i zdrowia studenckiego: Maria Kosakowska (m.kosakowska@gmail.com, fb, 607 191 579). Jeśli z powodu chorób i cierpienia (fizycznego, psychicznego) masz problemy z realizacją zobowiązań uniwersyteckich – skontaktuj się z Kosą. Kosa pomoże, pocieszy i doradzi w sprawach formalnych. Jak otrzymać urlop zdrowotny lub kolejny termin egzaminacyjny, jak nie złamać wszystkich nóg, wreszcie: co należy pić na grypę – Kosa wie najlepiej.

Jedna uwaga – nie wiadomo, czy Kosa jeszcze istnieje.
Michał Gałek (michal.galek[at]student.uw.edu.pl, fb, 669 732 225) – Gałczi wie równie dobrze, ale może nie odpisać, niemniej warto próbować

ERASMUS

  1. Jan Czarnecki (jan.czarnecki.uw[at]gmail.com; Università degli Studi di Padova)
  2. Wiola Kowalczyk (Wiola Kowalczyk (fb, wioletta.kowalczyk8[at]gmail.com, 603 510 953; szczególnie Hiszpania, jeszcze bardziej Universidad de Granada)
  3. Filip Jegliński (wer885[at]gmail.com, fb),
  4. Marcin Kozak (marcin.kozak[at]student.uw.edu.pl, fb, 535 550 502)
  5. Joanna Ucińska (joanna.ucinska@student.uw.edu.pl, 500238551)
  6. Kacper Van Wallendael (k.van-wallendael[at]student.uw.edu.pl, fb, 510 792 712)
  7. Ryszard Jamka (jamkaryszard@gmail.com, 604253553, fb)

MOST

Kuba Nowacki (fb),

Justyna Piwowarczuk (fb),

DIAMENTOWY GRANT

Poszukiwany, poszukiwana

KIERUNKI

Wydział „Artes Liberales”

cywilizacja śródziemnomorska: Ewa Balcerzyk (ebalcerzyk[at]gmail.com, fb)

Karolina Antonina Kociemba xD

filologia nowogrecka: Konrad Rydel (k.rydel[at]student.uw.edu.pl, fb)

Kolegium Artes Liberales (CLAS)

mejl prowadzony przez studentów | strona studencka | fejsbuk

ponadto:
1. Marcin Kozak (marcin.kozak[at]student.uw.edu.pl, fb, 535 550 502)
2. Weronika Kuśmider (wkusmider[at]gmail.com, fb, 503 900 372)
3. Jakub Głasek (jakub.glasek[at]gmail.com, fb, 696 535 620)
4. Filip Rak (filip.rak[at]student.uw.edu.pl, fb,791 017 137)

Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych

politologia: Dominika Jędrzejczyk (dominikajedrzejczyk[at]wp.pl, skype: dominikajed1, gg: 104 607 36)

dziennikarstwo: Aleksander Brych (alekpoeta[at]gmail.com, fb, 515 043 286)

public relations: Aleksandra Kostrzyńska (fb), Julia Właszczuk (juliawlaszczuk@gmail.com, 666 717 119)

stosunki międzynarodowe:
1. Julia Krzesicka (juliakrzesicka[at]gmail.com, fb)
2. Helena Krajewska – specjalność amerykanistyczna (helenakrajewska@gmail.com, fb, 502 968 544)
3. Piotr Celiński (pcelinski95[at]gmail.com, fb, 501 233 680)

4.Bartosz Cheda (b.cheda@student.uw.edu.pl, 696822536)

europeistyka: poszukiwany, poszukiwana

polityka społeczna: poszukiwany, poszukiwana

 

fotografia prasowa: Antonina Dębska (fb)

Wydział Filozofii i Socjologii

filozofia: Jan Czarnecki (doktorant; jan.czarnecki.uw[at]gmail.com), Michał Tomasz Godziszewski (doktorant; mtgodziszewski[at]gmail.com, fb), Bartosz Maćkiewicz (mackiewicz.b[at]gmail.com, tel. 794 273 403, gadu-gadu: 1331333 Maciej Bednarski (maciej.bednarski[at]student.uw.edu.pl, fb, 539 929 704), Marta Marciniak (marta.m[at]op.pl, fb), Paweł Grad (pawelzbialej[at]gmail.com, fb, 607 063 137), Tomasz Korbak (tomasz.korbak[at]gmail.com, fb, 660 883 843), Jędrzej Kołodziejski (jedrzejkolodziejski[at]gmail.com,  fb, 604 129 994), Filip Rak (filip.rak[at]student.uw.edu.pl, fb, 791 017 137), Marcin Kozak (marcin.kozak[at]student.uw.edu.pl, fb, 535 550 50 52),

kognitywistyka: Michał Tomasz Godziszewski (mtgodziszewski[at]gmail.com, fb), Maciej Bednarski (maciej.bednarski[at]student.uw.edu.pl, fb, 539 929 704), Wojciech Stryjek (wstryjek[at]gmail.com, fb, 510 245 011), Tomasz Korbak (tomasz.korbak[at]gmail.com, fb, 660 883 843)

socjologia: Monika Helak (monhelak[at]gmail.com, 691923314), Paweł S. Zalewski(p.zalewski7@student.uw.edu.pl, 888 038 516),  Marta Gospodarczyk (mz.gospodarczy@student.uw.edu.pl, 512966214)

Wydział Geografii i Studiów Regionalnych

geografia: Tomasz Winter (tomasz.winter[at]o2.pl, fb), Tomasz Grzyb (grzybt1[at]wp.pl, fb)

gospodarka przestrzenna: Wiktor Uhlig (wiktoruhlig[at]wp.pl)

Wydział Historyczny

historia: Magda Próchniak (magda.prochniak[at]gmail.com, fb), Ryszard Jamka (jamkaryszard[at]gmail.com, fb, 604 253 553), Magdalena Butra (magdalena.butra[at]student.uw.edu.pl, fb, 507 098 581), Jan Błoński (j.blonski[at]student.uw.edu.pl, fb 785 840 453), Artur Kula (artur.kula[at]hotmail.com, fb 602 441 184), Szymon Rębowski, (Szymon.rebowski@student.uw.edu.pl, 508493034)

etnologia i antropologia kulturowa: Jan Lech (leh.44[at]autograf.pl), Michał Gałek (michal.galek[at]student.uw.edu.pl, fb, 669 732 225), Joanna Łodygowska (j.lodygowska[at]student.uw.edu.pl, 795 330 939), Marcin Krassowski (krassowiak[at]me.com, fb, 784 050 367)

archeologia: Rafał Bieryło (rafal.andrzej.bierylo[at]student.uw.edu.pl)

muzykologia: Jan Lech (leh.44[at]autograf.pl)Kamila Bonder (ms.bonder[at]gmail.com, fb, 609 333 336)

historia sztuki: Wojtek Kordyzon (wojtekkordyzon[at]gmail.com), Marta Przasnek (przasnekmarta[at]gmail.com, fb, 517 772 108), Agnieszka Żuber (agnieszka.zuber[at]student.uw.edu.pl, fb, 519 144 133), Albert Kozik (albertkozik[at]gmail.com, fb, 606 914 007), Marta Cyzio (marta.cyzio[at]gmail.com, fb, 660 617 418)

bibliotekoznawstwo: Aleksandra Polakiewicz (a.polakiewicz[at]student.uw.edu.pl, fb)

historia i kultura Żydów polskich: Jakub Zygmunt (jzygmunt94[at]gmail.com)

Wydział Lingwistyki Stosowanej

lingwistyka stosowana: poszukiwany, poszukiwana

rusycystyka: Agnieszka Korycka (a.korycka[at]student.uw.edu.pl), Monika Woźniak (monika.wozniak[at]student.uw.edu.pl, fb, 661 875 367)

białorutenistyka: Roman Żuchowicz (fb)

ukrainistyka: poszukiwany, poszukiwana

kulturoznawstwo Europy Środkowo-Wschodniej: poszukiwany, poszukiwana

Międzywydziałowe Sudia Wschodniosłowiańskie: poszukiwany, poszukiwana

Wydział Nauk Ekonomicznych

ekonomia: Dariusz Standerski (standerski[at]poczta.fm, fb), Michał Stefaniak (st.michalstefaniak[at]gmail.com, fb), Ola Rosiek (olarosiek[at]gmail.com, fb), Aleksandra Kołodziejczyk (akolodziejczyk11[at]gmail.comfb, 505 538 772), Michał Grabka (m.grabka@student.uw.edu.pl, fb, 530 110 155), Przemysław Mroczkowski (pmroczk@gmail.com, fb, 692 376 385), Michał Pawłowski(michal.andrzej.pawlowski@gmail.com, 501 108 164), Szymon Rębowski, (Szymon.rebowski@student.uw.edu.pl, 508493034)

Wydział Neofilologii

anglistyka: Dominika Jędrzejczyk (dominikajedrzejczyk[at]wp.pl, skype: dominikajed1, gg: 10460736), Agnieszka Walczak (agnieszka.a.walczak[at]gmail.com), Weronika Makuch(fb), Alicja Derych (fb)

germanistyka: Katarzyna Karpińska (katarzyna.karpinsk[at]gmail.com, fb, 600 335 265), Sandra Stadnik (fb)

romanistyka: Natalia Kmieć (n.b.kmiec[at]gmail.com, fb, 793 704 602), Michalina Nowak(michalina.nowak@wp.pl, 604214759)

iberystyka: Justyna Błędowska (justyna.bledowska[at]student.uw.edu.pl, fb, 514 660 582)

italianistyka: Filip Jegliński (wer885[at]gmail.com, fb), Agnieszka Żuber (agnieszka.zuber[at]student.uw.edu.pl, fb, 519 144 133)

hungarystyka: Aleksandra Kołodziejczyk (akolodziejczyk11[at]gmail.comfb, 505 538 772)

finistyka: Maria Wołkowicz (m.wolkowicz[at]student.uw.edu.pl)

Wydział Pedagogiczny

pedagogika: Justyna Piwowarczuk (fb),

Wydział Polonistyki

polonistyka:  Albert Kozik (albertkozik[at]gmail.com, fb, 606 914 007), Marta Cyzio (marta.cyzio[at]gmail.com, fb, 660 617 418), Julia Suchocka (suchockajulia@gmail.com, 603089161)

Instytut Kultury Polskiej (kulturoznawstwo):  Magdalena Łokieć (magdalena.anna.łokieć[at]student.uw.edu.pl, fb, 507 100 883), Marcin Krassowski (krassowiak[at]me.com, fb, 784 050 367), Katarzyna Karpińska (katarzyna.karpinsk[at]gmail.com, fb, 600 335 265), Julia Suchocka (suchockajulia@gmail.com, 603089161)

filologia klasyczna: Adam Ciołek (adamciolek[at]student.uw.edu.pl)

slawistyka zachodnia i południowa: poszukiwany, poszukiwana

bałtystyka: poszukiwany, poszukiwana

logopedia ogólna i kliniczna: Agnieszka Ziętarska (zietarska.agnieszka[at]gmail.com, fb, 503 474 587)

Wydział Prawa i Administracji

prawo: Dariusz Standerski (standerski[at]poczta.fm, fb), Kacper Van Wallendael (k.van-wallendael[at]student.uw.edu.pl, fb, 510 792 712), Filip Rak (filip.rak[at]student.uw.edu.pl, fb, 791 017 137), Marcin Kozak (marcin.kozak[at]student.uw.edu.pl, fb, 535 550 50 52), Ada Chudzik (a.chudzik[at]student.uw.edu.pl, 504 280 810), Ryszard Jamka (jamkaryszard[at]gmail.com, fb, 604 253 553), Przemysław Mroczkowski (pmroczk@gmail.com, fb, 692 376 385), Artur Kula (artur.kula[at]hotmail.com, fb 602 441 184), Piotr Celiński (pcelinski95[at]gmail.com, fb, 501 233 680)

Wydział Psychologii

> fb-grupa dla Mishowców na psychologii pt. PSYCHOMISH

psychologia: Anna Pachowska (anna.pachowska[at]gmail.com, fb, tel. 605 88 71 74), Jan Zdunik (jan[at]zdunik.pl, fb), Maciej Bednarski (maciej.bednarski[at]student.uw.edu.pl, fb, 539 929 704), Ada Chudzik (a.chudzik[at]student.uw.edu.pl, 504 280 810), Michał Stefaniak (st.michalstefaniak[at]gmail.com, fb), Marta Marciniak (marta.m[at]op.pl, fb)Jan Błoński (j.blonski[at]student.uw.edu.pl, fb, 785 840 453)Marta Szerakowska(martaszerakowska[at]gmail.com, fb, 500 612 718), Aleksander Brych (alekpoeta[at]gmail.com, fb, 515 043 286), Katarzyna Krężołek (fb)

Wydział Stosowanych Nauk Społecznych i Resocjalizacji

stosowane nauki społeczne: Magdalena Łokieć (magdalena.anna.łokieć[at]student.uw.edu.pl, fb, 507 100 883)

profilaktyka społeczna i resocjalizacja: Paulina Sidor (fb)

Wydział Orientalistyczny

afrykanistyka: poszukiwany, poszukiwana

arabistyka: Małgorzata Jakiel (malgorzata.hanna[at]gmail.com, fb), Szamani Yacoub (szamani.yacoub[at]gmail.com, fb, tel. 668 550 052), Marcin Gudajczyk (fb, 607356316)

hebraistyka: Joanna Michalina Bakoń (joannabakon3@gmail.com, 600113403), Jowita Luftmensch (fb)

iranistyka: Magdalena Habibi Babadi (magdalena.habibi.babadi[at]gmail.comfb, 790 244 017)

indologia: Basia Banasik (basia.banasik[at]gmail.com, tel. 609 328 279)

mongolistyka i tybetologia: poszukiwany, poszukiwana

turkologia: poszukiwany, poszukiwana

japonistyka: Wiktor Marczyk (wiktor.marczyk[at]gmail.com, 604 814 730)

koreanistyka: Anna Auguścik (karyukaiko[at]gmail.com, tel. 500 564 664, fb), Damian Kwapisiewicz (damian.kwapisiewicz[at]gmail.com, fb, 512123668 )

sinologia: Marcin Damek (marcin.damek[at]student.uw.edu.pl, fb,  696 422 009), Patrycja Kuter (patrycja.kuter[at]gmail.com, fb, tel. 696 043 509), Dominik Michoński (dmichonski[at]wp.pl), Michał Nita (micnit16[at]gmail.com, fb, 697 801 079)

asyriologia i sumerologia: Juliusz Sienkiewicz (fb)

hetytologia: poszukiwany, poszukiwana

Instytut Ameryk i Europy

Ośrodek Studiów Amerykańskich (OSA): Adrianna Michalska (adrianna.michalska[at]student.uw.edu.pl, fb), Marta Gospodarczyk (mz.gospodarczy@student.uw.edu.pl, 512966214)

Centrum Studiów Latynoamerykańskich UW (CESLA): Helena Krajewska (helenakrajewska@gmail.com, fb, 502968544)

Centrum Europejskich Studiów Regionalnych i Lokalnych (EUROREG): poszukiwany, poszukiwana

Centrum Europejskie UW: poszukiwany, poszukiwana

Inne

MISMaP: Tomasz Winter (tomasz.winter[at]o2.pl, fb), Inga Bobrowska (fb)

Wydział Matematyki, Informatyki i Mechaniki: Jędrzej Kołodziejski (jedrzejkolodziejski[at]gmail.com,  fb, 604 129 994), Marcelina Koprowska (marcelina.koprowska[at]student.uw.edu.pl, fb, 516 654 824)

INNE UCZELNIE

Akademia Teatralna:  Ida Ślęzak (fb)

Na jakie zajęcia na AT można chodzić? Odpowiedź znajdziesz w tej dyskusji na fb-grupie MISH 24.10.2011. A to jest jej podsumowanie:

Co do zasady można chodzić na wszystkie zajęcia na wiedzy o teatrze. Na reżyserii mogą nas wpuścić na zajęcia pojedyncze (ale, jeśli nam zależy, warto próbować na wszystkie, może się uda?), szczególnie praktyczne i półpraktyczne, wymagające znajomości kontekstu pracy reżyserskiej. Na aktorstwie nie wpuszczą nas na nic!

Szkoła Główna Handlowa: Alicja Sukiennik (a.sukiennnik[at]gmail.com, fb, tel. 609 994 665),Katarzyna Borzym (studia doktoranckie, Wallenrod MISHu; katarzyna.borzym[at]gmail.com, tel. 880 725 515, fb)

WUM: Ola Rosiek (fb)

Bobolanum: poszukiwany, poszukiwana

Akademia Sztuk Pięknych: Zosia Frankowska (zosia.frankowska[at]gmail.com)

Politechnika Warszawska (szał!): poszukiwany, poszukiwana

 

Oficjalna strona Samorządu Studentów Kolegium MISH UW. Osoba prowadząca stronę: Marcin Kozak