Newsletter

Jeśli chcesz, abyśmy informowali Cię o najciekawszych wydarzeniach naukowych, ćwierć-naukowych i pseudo-naukowych w łonie Kolegium i jego przybytkach, o imprezach, spotkaniach i darmowych biletach od Samorządu, to napisz do nas na samomish@gmail.com lub skontaktuj się z nami w jakikolwiek inny sposób. Z radością dopiszemy Cię do listy mejlingowej. Stej tjund!

W związku z wejściem w życie RODO, przypominamy, że wchodząc z nami w interakcję za pośrednictwem podanego wyżej maila, wyrażacie dobrowolną, konkretną, świadomą i jednoznaczną zgodę na przetwarzanie Waszych danych osobowych.


Fragment typowego newslettera:


NEWSLETTER – TRYUMF ZORGANIZOWANEJ SAMORZĄDNOŚCI NAD OPOREM MATERII

Najmilsi!

Z radością piszemy do Was, albowiem jest o czym i nieszczęśnik piszący te słowa nie musi zanadto nadwyrężać frazeologii, by przykuć Waszą uwagę na linijek więcej niż parę.

[NOWE SZATY SAMORZĄDU]

Jeszcze bez ceremonii koronacji, ale możemy wskazać adres: SUPER STRONA, POLECAM.
Może jeszcze brakować tu i ówdzie guziczka, a jakiś krój zdać się niedopasowany, ale na pewno wykonany został wielki krok, wielki krok w stronę odwrotną od cyfrowej zapaści!

[SKRZYNKA NA PODANIA: LEVEL MISH]

W wyniku negocjacji z Dyrekcją Kolegium zostanie ustawiona SKRZYNKA NA PODANIA. Powinniście ją znaleźć do 18 maja! Szczegółowe zasady zostaną wypracowane niebawem, niemniej należy powiadomić mailowo Sekretariat o dokonaniu zrzutu.

[DZIEŃ OTWARTY, MISH OTWARTY]

23 kwietnia duet Sekretariat&Studenci dzielnie reprezentował Kolegium przed maturzystami. Fotorelację można znaleźć na fb Sekretariatu:

Nie wszyscy znaleźli się w kadrze w czasie fotografowania, zatem warto podziękować imiennie aktywistom: Mishowy Mishowiec, Mishowiec z Mishu, Buc z Mishu!

[PRAGA – WSPOMINKI]

Południe, Północ, Czechy – wysyłajcie swoje zdjęcia z wyjazdu do nas na maila!

[NOWA STRATEGIA PROMOCYJNA – HOGWART]

W porozumieniu z Dyrekcją Kolegium postanowiliśmy przyjąć najlepsze rozwiązania rodem z Wysp Brytyjskich i będziemy wysyłać sowy do olimpijczyków.

[WALNE – WALNE]

Wielkimi krokami zbliża się dzień Bardzo Ważnego Walnego. Tu i tu, wtedy i wtedy!

Ze studenckimi ukłonami,
Samorządzik

Oficjalna strona Samorządu Studentów Kolegium MISH UW. Stworzona przez Marcina Kozaka. Prowadzona przez Zarząd Samorządu Studentów Kolegium MISH UW.

Polub nas na Facebooku!