Sekcja Naukowa

Sekcja Naukowa ZSS Kolegium MISH zajmuje się przede wszystkim organizacją licznych spotkań, odbywających się w trakcie roku akademickiego, które umożliwiają studentom oraz studentkom poznanie nowych perspektyw i możliwości prowadzenia swojej kariery naukowej. Na wydarzeniach prezentujemy zagraniczne uniwersytety; między- oraz wewnątrzkrajowe wymiany; propozycje magisterskich i doktoranckich studiów zarówno w Polsce, jak i całej Europie. Podczas spotkań nie brakuje również sposobności dowiedzenia się o naukowych stypendiach, grantach czy konkursach. Przewodniczący/-a Sekcji Naukowej z wielką przyjemnością odpowie na wszelkie pytania dotyczące tematów powiązanych z karierą akademicką – artykułów badawczych, różnych dofinansowań, punktowanych pism naukowych etc. Sekcja szczerze zachęca do zaangażowania się w jej działalność!


Przewodnicząca – Dominika Kuna

Biogram i program, czyli dwa słowa od przewodniczącej:

Jestem Dominika i kandyduję na Przewodniczącą Sekcji Naukowej.Drugi rok studiuję prawo oraz filozofię, która w liceum stała się moją pasją, dlatego postanowiłam zgłębić tę naukę podczas studiów. Pochodzę z pięknego, nadmorskiego miasta – Kołobrzegu, natomiast liceum skończyłam w Szczecinie. Jestem wielką miłośniczką książek, zwłaszcza reportaży, czytanych przy zielonej herbacie. Uwielbiam uprawiać sport i aktywnie podróżować, poznając nowych ludzi i ich tradycje. W wolnym czasie zaszywam się czasem w kinach studyjnych lub parkach o każdej porze roku.

Jako przewodnicząca Sekcji Nauki chciałabym przede wszystkim rozszerzyć cykl spotkań ze znanymi osobowościami o naszych tutorów i innych pracowników akademickich, a także nas- Studentów, którzy działając na wielu płaszczyznach podzieliliby się swoim cennym doświadczeniem. Ponadto chciałabym stworzyć mini poradnik zawierający informacje na temat stypendiów, wymian oraz zagranicznych uniwersytetów. Co więcej, proponuję stworzyć cykl spotkań o charakterze seminarium, które poświęcone interdyscyplinarnemu tematowi, moglibyśmy zwieńczyć konferencją… a może nawet późniejsza publikacją. Ponadto: debaty, rozmowy, dyskusje i poznawanie się przez wymianę poglądów, a także bardzo ważna współpraca z pozostałymi sekcjami.

Kontakt:
mail: d.kuna@student.uw.edu.pl tel: 500 818 809
fb: https://www.facebook.com/dominika.kuna.3

Oficjalna strona Samorządu Studentów Kolegium MISH UW. Stworzona przez Marcina Kozaka. Prowadzona przez Zarząd Samorządu Studentów Kolegium MISH UW.

Polub nas na Facebooku!