Jak uzyskać dofinansowanie?

Wyjazd konferencyjny

Wyjeżdżasz na konferencję NAUKOWO, ale przyda się dodatkowy hajs? Jeżeli tak, to dobrze trafiłaś! Dyrektor Kolegium może spełnić Twoje marzenia i wspomóc Twój wyjazd konferencyjny zawrotną kwotą 100 PLN!

Jak się o to postarać? To całkiem proste. Trzeba złożyć podanie do dyrektora Kolegium MISH (papierowe, nie przez USOS). Można to zrobić oczywiście od razu, wrzucając podanie do skrzynki lub zanosząc do sekretariatu, ale radzimy udać się do dyrektora na dyżur i porozmawiać o sprawie osobiście. Również osobiście wręczyć podanie.

I już. Dyrektor rozpatruje podanie, a pieniążki lądują na Twoim koncie. Pamiętaj tylko, żeby udokumentować fakt wyjazdu (czy to potwierdzeniem załączonym do podania, czy obietnicą poświadczenia już po wyjeździe) oraz o podaniu numeru konta.

Pamiętajcie, że jest to wiedza tajemna, przekazywana drogą pantoflową. My wiemy i Wy wiecie – niech to zostanie nasza słodka tajemnica.


Grant MISH

Zarządzeniem dyrektora Kolegium MISH z dnia 10 lipca 2017 roku powołano do życia system grantowy dla studentów Kolegium. Możemy więc co roku składać wnioski o dofinansowanie naszych inicjatyw naukowych, wykonywanych pod okiem tutora. W pierwszej edycji przeznaczono na ten cel 10 000 złotych.

Wnioski o granty rozpatruje specjalnie do tego powołana Rada Grantowa, składająca się z przedstawiciela dyrekcji Kolegium, przedstawiciela tutorów, przedstawiciela samorządu studentów oraz innych pracowników naukowych z doświadczeniem tutorskim (skład obecnej rady – bez rotacyjnego przedstawiciela studentów – znajdziecie w zarządzeniach dyrektora Kolegium: 3/2017) .

Konkursy na projekty grantowe ogłaszane są na początku każdego roku akademickiego, a ich rozstrzygnięcie następuje w okolicach marca.


Diamentowy grant

Ministerstwo wystarczająco dużo pisze o DG. My już nie musimy. Łapcie: https://www.nauka.gov.pl/projekty-i-inicjatywy/diamentowy-grant.html

P. S. Pamiętajcie, że na początku każdego roku kalendarzowego staramy się robić spotkania z laureatami Diamentowego Grantu, którzy dzielą się wskazówkami i radami. Warto monitorować naszą aktywność i przyjść na to spotkanie, jeżeli chcesz lśnić jak szalony diament.

Oficjalna strona Samorządu Studentów Kolegium MISH UW. Stworzona przez Marcina Kozaka. Prowadzona przez Zarząd Samorządu Studentów Kolegium MISH UW.

Polub nas na Facebooku!