Sekcja Organizacji i Integracji

Przewodnicząca – Magda Piśko

Biogram i program:

Magda już II rok studiuje na MISH-u prawo i filozofię. 100-procentowa frekwencja na posiedzeniach Rady Kolegium oraz czynny udział w pracach Sekcji Kultury i Sekcji Melanżu w minionym roku pozwoliły jej zdobyć duże doświadczenie, które chciałaby wykorzystać miedzy innymi w roli członkini Zarządu. Magda, będąc osobą ambitną i towarzyską, jest zawsze otwarta na współpracę, nowe propozycje oraz pomysły mishowców. Chętnie łączy estetykę z prawem, zgłębiając dziedzinę prawa własności intelektualnej. Kocha podróże oraz alkoholizację, a swoją miłość pragnie propagować wśród studentów (bądź kierować na wspólny odwyk) jako przewodnicząca Sekcji Organizacji i Integracji.

W tym roku oprócz tradycyjnych atrakcji ze strony tej sekcji, takich jak wyjazd krajowy, szlachetna paczka, wigilia i after, otrzęsiny, połowinki, wyjazd międzynarodowy, piwa integracyjne w trakcie wakacji oraz Poronin, możecie spodziewać się nowych wydarzeń. Piszcie i proponujcie!

 

Kontakt:
mail: magdalena.pisko@icloud.com
fb: https://www.facebook.com/magda.pisko

Oficjalna strona Samorządu Studentów Kolegium MISH UW. Stworzona przez Marcina Kozaka. Prowadzona przez Zarząd Samorządu Studentów Kolegium MISH UW.

Polub nas na Facebooku!