Sekcja Organizacji i Integracji

Przewodniczący – Antek Łukasik

Biogram i program, czyli dwa słowa od przewodniczącego:

Jestem Antek i kandyduję na Przewodniczącego Sekcji Organizacji i Integracji. Jestem studentem II roku i absolwentem liceum Witkacego. Spędzone w nim 3 lata spędziłem konwersując na ławkach w okolicach szkoły. Ukojenie od codziennego zgiełku znajduję w twardej filozofii analitycznej i shocie dnia w Ulubionej. W wolnym czasie kopię piłkę, oxfordzko debatuję i oglądam Monthy Pythona.

Jako kandydat na przewodniczącego Sekcji Organizacji i Integracji zamierzam kontynuować to co w Kolegium MISH sprawdzone i lubiane. Jednak wychodzę z założenia, że każda nowa kadencja powinna nieść ze sobą wartość dodaną. Zamierzam poszerzyć kalendarze mishowców o zróżnicowane wydarzenia, tak by każda osoba zrzeszona w Kolegium znalazła dla siebie miejsce. Chcę obok imprez klubowych czy barowych wyjść z inicjatywą spotkań, które w przynajmniej w pierwszej swojej części pozwolą poznać się mishowcom w inny sposób niż przy barze. Ponadto uważam, że należy więcej uwagi poświęcić studentom II stopnia, by pogłębić integracje między stopniami.

Kontakt:
mail: antek.lukasik@gmail.com tel: 505 567 243
fb: https://www.facebook.com/profile.php?id=100001752342926

Oficjalna strona Samorządu Studentów Kolegium MISH UW. Stworzona przez Marcina Kozaka. Prowadzona przez Zarząd Samorządu Studentów Kolegium MISH UW.

Polub nas na Facebooku!