Sekcja Kultury

Sekcja Kultury stara się zachęcić studentów MISHu lub umożliwić im korzystanie z wydarzeń kulturalnych w Warszawie. Przede wszystkim skupiamy się na współpracy z teatrami, do których bilety stanowią istotną barierę, dlatego Sekcja stara się walczyć o zniżki, darmowe wejściówki czy niższe ceny przy wyjściu grupowym. Chcemy także, żeby studenci mogli dowiedzieć się o różnych wydarzeniach i ofertach instytucji kulturalnych, dlatego publikujemy informacje o zniżkowych biletach dla studentów, ciekawych inicjatywach itp. Jesteśmy otwarci na inicjatywy i prośby studentów MISHu, dlatego jeśli macie pomysł lub chcecie, żeby spróbować załatwić tańsze bilety, piszcie do nas, zrobimy co w naszej mocy!


Przewodnicząca – Alicja Rojan

Biogram i program, czyli dwa słowa od przewodniczącej:

Jestem Alicja i kandyduję na Przewodniczącą Sekcji Kultury. Pochodzę z Podkarpacia, a od ponad dwóch lat przyzwyczajam się do stolicy. W życiu jem, śpię i czytam. Jestem pedantyczna w słowach, ale na półkach wręcz przeciwnie. Uznaję trzydziestogodzinne doby, trzy pory roku i ujemne kalorie. Na MISH studiuję prawo i Artes Liberales z domieszką judaistyki.

Mój pomysł na Sekcję Kultury:
* kontynuacja współpracy z warszawskimi teatrami (zniżki, darmowe bilety konkursowe)
* współpraca z warszawskimi kinami i galeriami sztuki (zniżki, darmowe bilety konkursowe)
* dwa maratony filmowe na Prostej 69 (po sesji zimowej i po sesji letniej)
* systematyczność w organizowaniu wydarzeń
* wydanie tomiku z twórczością studentek i studentów MISH
* zorganizowanie warsztatów prowadzonych przez studentów i studentki MISH w celu dzielenia się swoimi artystycznymi zainteresowaniami
* realizowanie pomysłów MISHowców i MISHowczyń

Kontakt:
mail: a.rojan@student.uw.edu.pl tel: 533 613 791
fb: https://www.facebook.com/alicja.rojan

Oficjalna strona Samorządu Studentów Kolegium MISH UW. Stworzona przez Marcina Kozaka. Prowadzona przez Zarząd Samorządu Studentów Kolegium MISH UW.

Polub nas na Facebooku!