Sekcja Kultury

Przewodnicząca – Julia Właszczuk

Biogram:
Julka Właszczuk to studentka I roku, która zdecydowała się na kulturoznawstwo. Do tego zajęcia z PR, więc administracja tej strony będzie miała od kogo brać korepetycje. Skąd to połączenie? W przyszłości chciałaby zarządzać kulturą, tj. przygotowywać festiwale oraz wystawy, a także pomagać zdolnym ludziom. Kawa i muzyka to dwa nieodzowne elementy jej dnia. W wolnych chwilach czyta się książki, uczy się amharskiego (so MISH) oraz ogląda filmy (ulubiony to „Między słowami” S. Coppoli). W zakresie działalności kulturalnej ma już doświadczenie z liceum, m. in. udało się wynegocjować zniżki do Teatru Polskiego oraz współtworzyć festiwal UFO. Dodatkowo działa w organizacji HumanDOC.

Program:
Chciałaby, żeby ta sekcja była tworzona przez każdego z nas, dlatego spotkania sekcji byłyby otwarte dla wszystkich chętnych.
1. Kultura w erze mobilności, czyli sekcja facebookowo oraz na Instagramie (ze względu na względnie długofalową historię tej sekcji warto by pokusić się o naszą stronę, która posłużyłaby nam jako rozgłośnia oraz pole do dialogu);
2. Podtrzymujemy tradycję, czyli wymiana książek;
3. Kulturowy niezbędnik, czyli newsletter kulturalny, bieżące informacje ze świata sztuki;
4. Festiwal Buców, czyli SHLAM 2.0; wszyscy utalentowani Mishowcy, wyjdźcie z cienia!;
5. Jak wyjść do teatru raz w miesiącu i opłacić wszystkie rachunki jednocześnie, czyli zniżki;
6. Wisienka na torcie, czyli Noc Filmowa, co oznacza tematyczne maratony filmowe od horrorów po chwytające za serduszka komedie romantyczne.

Kontakt:
mail: juliawlaszczuk@gmail.com
tel: 666-717-119
fb: https://www.facebook.com/profile.php?id=100001740942561&fref=ts

Oficjalna strona Samorządu Studentów Kolegium MISH UW. Osoba prowadząca stronę: Marcin Kozak