Sekcja Kultury

Sekcja Kultury stara się zachęcić studentów MISHu lub umożliwić im korzystanie z wydarzeń kulturalnych w Warszawie. Przede wszystkim skupiamy się na współpracy z teatrami, do których bilety stanowią istotną barierę, dlatego Sekcja stara się walczyć o zniżki, darmowe wejściówki czy niższe ceny przy wyjściu grupowym. Chcemy także, żeby studenci mogli dowiedzieć się o różnych wydarzeniach i ofertach instytucji kulturalnych, dlatego publikujemy informacje o zniżkowych biletach dla studentów, ciekawych inicjatywach itp. Jesteśmy otwarci na inicjatywy i prośby studentów MISHu, dlatego jeśli macie pomysł lub chcecie, żeby spróbować załatwić tańsze bilety, piszcie do nas, zrobimy co w naszej mocy!


Przewodnicząca – Kasia Wardzyńska

Biogram i program:

Kasia to studentka II roku, realizująca minima na historii i prawie. Interesuje się teatrem, sztuką i jest prawdziwą miłośniczką baletu. Z pasją bada dzieje cesarskich dynastii, szczególnym sentymentem darząc przy tym dom Habsburgów. Zawsze otwarta uśmiechnięta.
Jej program zawiera opcję „minimum” (hehe coś dla mishowców) i „maximum”. Pierwsza polega na podtrzymaniu dotychczasowych, bardzo dobrze ocenianych przedsięwzięć Sekcji Kultury jak wyjścia teatralne czy kulturalny newsletter. Druga natomiast to, naturalnie, wzbogacenie tych działań o nowe elementy. W tym punkcie Kasia chciałaby organizować również wyjścia na wystawy muzealne i grupowe oprowadzanie po Zachęcie (dzięki wykorzystaniu swoich tajnych kontaktów) jak również rozpocząć starania o specjalne zniżki do wszelakich instytucji kultury dla naszych studentów.

Kontakt:
mail: katchrin1@wp.pl
fb: https://www.facebook.com/kasia.wardzynska.9

Oficjalna strona Samorządu Studentów Kolegium MISH UW. Stworzona przez Marcina Kozaka. Prowadzona przez Zarząd Samorządu Studentów Kolegium MISH UW.

Polub nas na Facebooku!