Mishowcy w teatrze

Wyjścia do teatru

Sekcja Kultury co najmniej raz w miesiącu organizuje grupowe wyjście do teatru. Staramy się, żeby oferta była zróżnicowana – od politycznych monodramów przez operę do spektakli okolicznościowych. Dzięki współpracy z teatrami studenci MISH mogą kupić bilety w niższych cenach. Jesteśmy otwarci na osoby towarzyszące nie tylko z MISH-u, więc śmiało zabierajcie swoje sympatie i znajomych. Po spektaklu dyskusja o sztuce często przeradza się w integrację o swobodniejszej formie.


Konkursy z wejściówkami

W ramach współpracy z różnymi teatrami są nam często oferowane wejściówki na wybrane spektakle, dlatego mamy możliwość urządzania konkursów związanych głównie z promocją MISH-u. Zachęcamy do udziału, bo zwykle nie wymagają one zbytniego wysiłku!


Zniżki dla studentów MISH-u

Resort KomediiBilety za połowę ceny na wszystkie przedstawienia
Teatr PowszechnyBilety za 25 zł (oprócz premier i festiwali)
Teatr NarodowyZniżka na wybrane spektakle (aktualizacja listy w każdym miesiącu)
Teatr RozmaitościBilety za 1zł na spektakle TRWarszawa grane w ATM Studio
Teatr NowyBilety za 15zł na wybrane spektakle (aktualizacja listy w kązdym miesiącu)

Stan na 11.03.2018 r.


Jesteśmy otwarci na inicjatywy i prośby studentów MISH-u, dlatego jeśli macie pomysł lub chcecie, żeby spróbować załatwić tańsze bilety, piszcie do nas, zrobimy co w naszej mocy!

Oficjalna strona Samorządu Studentów Kolegium MISH UW. Stworzona przez Marcina Kozaka. Prowadzona przez Zarząd Samorządu Studentów Kolegium MISH UW.

Polub nas na Facebooku!