INICJATYWY SAMORZĄDU

Idąc na MISH, baliśmy się, że będziemy bardzo osobno, a spotkania w większych grupach mishowych będą się zdarzać od święta i w przelocie. Okazało się, że jest zupełnie inaczej. Jakiś udział ma w tym chyba Samorząd, który organizuje cykliczne i spontaniczne imprezy integracyjne – wigilię, otrzęsiny czy połowinki. W ciągu roku mamy też dwa wyjazdy integracyjno-naukowe – w kraj i za granicę. Do tej pory byliśmy w Wiedniu, Wilnie, Berlinie, Pradze, Lwowie, Budapeszcie czy Rydze. Do tego robimy wieczory filmowe, imprezy nad Wisłą czy konkursy, mniej lub bardziej naukowe. MISH ma też własny obóz zerowy. Samorząd jest od tego, by te wydarzenia inicjować, ale też pomagać, informować, animować i integrować.

Na podstronach znajdziecie najważniejsze inicjatywy samorządu na MISH-u. Nie są to wydarzenia wszystkie, a jedyne powtarzające się, a w dodatku takie, którymi chcemy się pochwalić. Zapraszamy także do śledzenia wydarzeń pojawiających się na naszym fanpage’u na Facebooku. Informujemy o różnych wydarzeniach również poprzez wysyłkę mailowego newslettera.

Oficjalna strona Samorządu Studentów Kolegium MISH UW. Stworzona przez Marcina Kozaka. Prowadzona przez Zarząd Samorządu Studentów Kolegium MISH UW.

Polub nas na Facebooku!