Sekcja Promocji

Sekcja Promocji zajmuje się szeroko rozumianym promowaniem studiów w Kolegium MISH. Do jednej z jej najbardziej popularnej form reklamy należy akcja MISH w szkołach, w ramach której studenci odwiedzają licea i opowiadają o tajnikach mishowania, niejednokrotnie po raz pierwszy informując o możliwości wybrania takiej ścieżki edukacji. Sekcja Promocji reprezentuje MISH także na większych wydarzeniach, takich jak Dzień Otwarty UW czy Studia na Horyzoncie. Sekcja zajmuje się także promowaniem w formie pośredniej – poprzez ulotki i plakaty, które można znaleźć w szkołach i jednostkach uniwersyteckich. Poza tym stara się ułatwić życie pierwszakom i kandydatom, tworząc poradniki o różnej tematyce.


Przewodniczący – Przemek Wojenka

Biogram i program, czyli dwa słowa od przewodniczącego:

Tutaj Przemek. Kandyduję na Wiceprzewodniczącego ZSS i Przewodniczącego Sekcji Promocji. Jestem na drugim roku MISH i robię filozofię oraz kognitywistykę. Mój ulubionym filozofem jest obecnie Maurice Merleau-Ponty. Ale do rzeczy!

Jako Wiceprzewodniczący zależy mi na rzeczach z jednej strony małych, takich jak pomoc Asi we wszystkim, czym będę mógł, jeśli chodzi o organizację zarządu i wszelkie formalności, a z drugiej strony dużych, czyli pomocy przewodniczącym sekcji w organizacji ich dużych eventów. Pozostaje oczywiście aktywna współpraca z Dyrekcją naszego Kolegium, na którą chciałbym położyć szczególny nacisk.

Z kolei jako Przewodniczący Sekcji Promocji chciałbym zupełnie zmienić formę mówienia o Naszym Kolegium – mówię w tym miejscu o skupieniu się na promocji cyfrowej. Dotychczasowe sposoby były bardzo dobre: plakaty, ulotki i listy – to wszystko zostanie, lecz chciałbym rozszerzyć akcję “MISH w szkołach” o uczestnictwo w niej tutorów, a listy uczynić bardziej eleganckimi. Co do promocji cyfrowej – chcę dotrzeć do setek tysięcy ludzi poprzez promocję na Facebooku – nagrać film promocyjny Kolegium oraz udostępnić grafiki, które pokażą, czym w rzeczywistości jest MISH. Na sam koniec akcja promocji MISHu w mediach krajowych – chociażby gazetach lokalnych większych miast, ale też ogólnopolskich. Plany są ogromne i ambitne, ale liczę na Waszą pomoc!

 

Kontakt:
mail: p.wojenka@student.uw.edu.pl
fb: https://www.facebook.com/przemek.wojenka

Oficjalna strona Samorządu Studentów Kolegium MISH UW. Stworzona przez Marcina Kozaka. Prowadzona przez Zarząd Samorządu Studentów Kolegium MISH UW.

Polub nas na Facebooku!