Sekcja Promocji

Przewodnicząca – Asia Nawrotkiewicz

Biogram i program:
Łączy prawo i sinologię. W zeszłym roku akademickim była członkiem Komisji Wyborczej MISH. Oprócz tego jako członek zarządu Koła Naukowego Mishellanea działa przy reaktywacji tego czasopisma. W tym roku chciałaby spróbować swoich sił w Sekcji Promocji Kolegium. Przez przyszły rok będzie kontynuować projekty poprzedników.
Jednak nie o samą kontynuację chodzi. Asi przede wszystkim zależy na stałym zwiększaniu liczby szkół, do których docierają nasi studenci, by szerzyć wiedzę o MISH – zarówno w Warszawie, jak i w całej Polsce. Postara się również, by młoda tradycja zachęcania laureatów olimpiad przedmiotowych do wyboru MISHu zyskała nowy sznyt i błysk, jednocześnie rozszerzając akcję o finalistów.
Kolejnym pomysłem na sekcję promocji to przybliżenie potencjalnym kandydatom uroków rozmowy kwalifikacyjnej, np. poprzez stworzenie poradnika ROZMOWA O ROZMOWIE, który przekona wszystkich kandydatów, że nie ma czego się bać. Oprócz tego zaopiekuje się także nowymi studentami przy pomocy kolejnej broszurki o wdzięcznej nazwie PORADNIK PIERWSZAKA i we współpracy z innymi sekcjami uporządkuje informacje na stronie.

Kontakt:
mail: j.nawrotkiewicz@mailplus.pl
fb: https://www.facebook.com/jnawrotkiewicz

Oficjalna strona Samorządu Studentów Kolegium MISH UW. Stworzona przez Marcina Kozaka. Prowadzona przez Zarząd Samorządu Studentów Kolegium MISH UW.

Polub nas na Facebooku!