Aktualna lista zniżek

Bilety za darmo i półdarmoKinoSekcja KulturyTeatrŻycie studenckieMożliwość komentowania Aktualna lista zniżek została wyłączona

Poniżej przedstawiamy stworzoną przez Sekcję Kultury listę zniżek do teatrów, kin, itp. Nie mogliśmy powstrzymać naszej ekscytacji i udostępniamy ją dla Was już teraz – ale miejcie na uwadze, że lista będzie rosnąć z czasem!

Teatr Narodowy

• Studenci (do 26. roku życia) mogą kupować bilety w cenach promocyjnych na wybrane przedstawienia z comiesięcznego repertuaru Teatru
  • Spektakle objęte promocją w danym miesiącu są ogłaszane na stronie internetowej Teatru (www.narodowy.pl), można je znaleźć także na drukach udostępnianych przed kasą główną przy Placu Teatralnym 3
  • Aby skorzystać z promocji, wystarczy przy rezerwacji powołać się na hasło: TEATR DLA STUDENTÓW, a przy wejściu na widownię przedstawić bileterom dokument uprawniający do zniżki. Na jeden dokument przysługują 2 bilety w cenach promocyjnych. Bilety są dostępne w sprzedaży bezpośredniej oraz poprzez rezerwację telefoniczną (nie są dostępne w systemie sprzedaży online).

Teatr Ateneum

• Bilet studencki (z miejscem na balkonie) w cenie 30 zł – oferta dotyczy tylko wybranych spektakli.

Teatr Polski

• Bilet studencki w cenie 20 zł – dotyczy wszystkich spektakli i miejsc oprócz: spektakli gościnnych, spektaklu „Wujaszek Wania”, wydarzeń specjalnych oraz miejsc w Loży Prezydenckiej.

Kino Wisła

• W poniedziałki bilety dla wszystkich za 13 zł.
  • Od poniedziałku do godz. 17:00 w piątek bilet dla studenta za 19 zł.

Zachęta Narodowa Galeria Sztuki

• Bilety na wystawy po 1 zł (za okazaniem legitymacji)
  • W cenie biletu możliwe oprowadzanie kuratorskie/z przewodnikiem/tematyczne po wystawach. Brak stałych dat – zależą one od aktualnych wystaw.

Muzeum Historii Żydów Polskich Polin

• Oprowadzanie po wystawach czasowych – bilet ulgowy 8 zł (najczęściej w weekendy, dokładne informacje na stronie internetowej Muzeum).
  • Bilety studenckie na wystawę stałą w cenie 1zł.

Muzeum Sztuki Nowoczesnej nad Wisłą

• Bilety w cenie 1zł.
  • Aktualnie: wystawa Niepodległe (do lutego)
    → W cenie biletu na wystawę możliwe jest oprowadzanie z przewodnikiem (terminy dostępne na stronie).

Muzeum Narodowe

• Na ekspozycje stałe studentom do 26. roku życia przysługuje bilet za 1 zł, a we wtorki wstęp jest całkowicie nieodpłatny.
  • Czwartkowe wykłady są bezpłatne.
  • Aktualnie: bezpłatne wykłady niedzielne towarzyszące wystawie czasowej.

Kino Elektronik

• Od poniedziałku do czwartku bilet ulgowy w cenie 15 zł, od piątku do niedzieli w cenie 16 zł.

Teatr Powszechny

• Bilety studenckie w cenie 40 zł na scenie dużej i małej z wyjątkiem spektaklu “Juliusz Cezar”, na który bilety ulgowe kosztują 30 zł.
  • Na spektakl “Oskar i Ruth” na trzeciej scenie bilety ulgowe kosztują 30 zł.
  • We wtorki i środy studenci mają możliwość kupienia biletów w cenie 20 zł (z wyjątkiem przedstawień premierowych, gościnnych i specjalnych)
    → liczba biletów jest ograniczona
    → bilety można kupić jedynie w kasie Teatru

Kino Iluzjon

• Bilet ulgowy w cenie 12 zł (filmy ze zbiorów Filmoteki) lub 15 zł (dystrybucja).

Dwuletni kurs polskiego filmu fabularnego „Akademia Polskiego Filmu” dla studentów

→ Zajęcia składają się z godzinnego wykładu, projekcji filmów oraz często ze spotkań z twórcami.
→ Wykładowcami są najwybitniejsi filmoznawcy z ośrodków akademickich z całego kraju.
→ Każde zajęcia prowadzone są przez inną osobę, która jest znawcą danego tematu.
→ Karnet kosztuje 150 zł za semestr i 20 zł za zajęcia.

Kino Muranów

• Bilety dla studentów UW:
    → poniedziałek: 12 zł
    → wtorek – piątek (do godziny 16:59): 14 zł
    → piątek (od 17:00) – niedziela: 17 zł

Teatr Studio

Oferta “STUDIO ZA 20”

• W każdy poniedziałek pojawia się nowa pula biletów w cenie 20 zł (informacje na facebooku).
  • Bilety dostępne są tylko w sprzedaży on-line.
  • Liczba miejsc w promocji jest ograniczona.

Oferta “WCZEŚNIEJ—TANIEJ”

• Repertuar jest zamieszczany z dwumiesięcznym wyprzedzeniem:
    → „Wcześniej-taniej 35 zł” dostępna jest przez pierwsze dwa tygodnie od udostępnienia repertuaru
    → „Wcześniej-taniej 45 zł” dostępna przez kolejne dwa tygodnie
    → Promocja kończy się po wyczerpaniu puli lub po upływie powyższego okresu

Teatr Dramatyczny

Zniżka standardowa

→ w ciągu 3 dni od ogłoszenia repertuaru można kupić bilety w cenie ulgowej na wszystkie przedstawienia

Oferta “KULTURALNE PONIEDZIAŁKI”

→ w każdy poniedziałek obecna pula biletów na wszystkie spektakle grane w bieżącym tygodniu → bilety w cenie 30 zł dostępne do wyczerpania się puli, najpóźniej do godziny 17.00 w dniu danego spektaklu

Oferta “OSTATNI DZWONEK”

→ w dniu spektaklu od godziny 12.00 do 17.00 można kupić bilet w cenie 30 zł