Tura podpięć dla studentów MISH (5-11.11.2018)

AktualnościMożliwość komentowania Tura podpięć dla studentów MISH (5-11.11.2018) została wyłączona

Przekazujemy ważnego maila:

Szanowni Państwo,

uprzejmie informuję, że w dniach od 5 do 11 listopada 2018 roku Studenci Kolegium MISH będą mieli możliwość samodzielnego podpięcia przedmiotów realizowanych w semestrze zimowym bieżącego roku akademickiego.

Ci z Państwa, którzy zostaną dopisani na zajęcia po zamknięciu tury podpięć, będą mogli poprosić o podpięcie wskazanych przedmiotów przez MISH. W tym celu należy złożyć podanie przez USOSweb. Bardzo proszę, aby w takim podaniu podawali Państwo zawsze kod zajęć oraz informację, czy życzą sobie Państwo podpięcia pod program, czy pod program i etap.

Agnieszka Sobótka