Zmiana rachunków kont bankowych UW (18-19 września)

AktualnościMożliwość komentowania Zmiana rachunków kont bankowych UW (18-19 września) została wyłączona

Szanowne Koleżanki i Koledzy!

w związku z planowaną na 19 września aktualizacją modułu Płatności w USOS od godz. 12.00  przez kilka godzin nie będzie dostępu do systemu USOS oraz wszystkich aplikacji powiązanych z tym systemem (m.in. USOSweb, UL). W tym czasie w sekretariacie nie będą Państwo mogli uzyskać żadnego dokumentu generowanego z USOS, a wykładowcy nie będą mogli wprowadzać ocen.

Od dnia 19 września zmienią się zmienią się WSZYSTKIE indywidualne numery rachunków bankowych studentów, na które regulują zobowiązania wobec UW, dotychczasowe numery nie będą już aktywne. Nowe numery będą widoczne dla studentów w systemie USOSweb po wdrożeniu aktualizacji. Jednocześnie od rana od 19 wrześnie bank Millenium nie będzie akceptował przelewów przychodzących na dotychczasowe numery, będą one zwracane do nadawcy. Zmiana ta jest niezbędna dla prawidłowego funkcjonowania nowego modułu Płatności oraz zapewnienia możliwości rozliczeń w euro.

W związku z tym zalecamy, aby w dniach 18-19 września wstrzymać się z dokonywaniem opłat wobec UW na dotychczasowe indywidualne rachunki bankowe, a po 19 września korzystać wyłącznie z nowych numerów kont.