Gratulujemy przyjętym kandydatom!

Zakończyły się rozmowy kwalifikacyjne na MISH! Przyjętym kandydatom serdecznie gratulujemy i witamy w naszych szeregach, natomiast wszystkim kandydatom gratulujemy odwagi przyjścia na rozmowę. Mamy nadzieję, że było to dla Was cenne doświadczenie.

Co dalej?

Polecamy zapoznać się z szeregiem poradników na naszej stronie. Zacząć radzimy od krótkiego opisu zasobów.

Ważne: polecamy zwracać uwagę na nasz fanpage, ponieważ na dniach ogłosimy termin wyjazdu do Poronina, którego nie chcecie przegapić! Pamiętajcie, że mamy również grupę na Facebooku, gdzie można zadawać pytania naszej małej społeczności. A jeżeli się wstydzicie na forum, to zawsze możecie napisać indywidualnie do Rzecznika Praw Studenta, który chętnie rozwieje Wasze wątpliwości lub odpowie na Wasze pytania.

Kiedy pijemy?

To bardzo ważne pytanie w życiu stereotypowego studenta. Odpowiedź: już w środę! Klikajcie w odpowiednią zakładkę dotyczącą wydarzenia. Przynieście siebie, swoje historie i piwko. Zachęcamy do zdobycia się na odwagę!

Serdecznie witamy w naszym gronie!