Rekomendacje – terminy!

AktualnościI rokII stopieńMinimaPrawoRekomendacjaMożliwość komentowania Rekomendacje – terminy! została wyłączona

Przeklejamy informację od doc. dr Anny Rosner dotyczącą terminów składania podań o rekomendacje:

Uprzejmie informuję zainteresowane Studentki i Studentów, że termin składania podań o rekomendację do realizacji minimum programowego na kierunku Prawo wyznaczony został na 20 lipca 2018 r. Ci z Państwa, którzy otrzymają rekomendację zostaną dopisani do rejestracji w USOS WPiA jeszcze w sierpniu i będą mogli brać udział w zapisach na zajęcia na rok akademicki 2018/19. W związku z lipcowym terminem składania podań wyjątkowo nie jest konieczne rozliczenie roku 2017/18, ale wymagane jest zaliczenie wszystkich przedmiotów z minimum na WPiA i wypełnienie innych wymagań wskazanych w kwestionariuszu podania (http://www.mish.uw.edu.pl/wzory ).

Podania o rekomendację na inne kierunki limitowane:

– I stopnia należy składać w nieprzekraczalnym terminie do 20 września 2018 r. W tym wypadku wymagane jest rozliczenie roku.

– II stopnia należy składać w nieprzekraczalnym terminie do 25 września 2018 r.

Podania o rekomendację należy składać wyłącznie w formie papierowej (nie należy przesyłać podania i załączników w formie elektronicznej).

z- ca Dyrektora MISH

dr Anna Rosner

Warszawa, 27 04 2018 r.

Pamiętajcie o naszym poradniku dotyczącym rekomendacji!

Autor zdjęcia: użytkownik Mohylek, CC3.0