Po co MISH uczelni? – debata

Uaktualniliśmy program obchodów – debata, która odbędzie się o godz. 17:00, skupi się wokół tematu „PO CO MISH UCZELNI”. Uczestnikami będą:

1. dr Michał Mizera – wykładowca na Wydziale Artes Liberales oraz opiekun lat w Kolegium MISH;
  2. dr Agnieszka Janiak-Jasińska – wykładowczyni w Instytucie Historycznym oraz Pełnomocnik Rektora ds. Jakości Kształcenia;
  3. p. Rafał Smoleń – absolwent Kolegium MISH, doktorant w Katedrze Prawa Konstytucyjnego Wydziału Prawa i Administracji;
  4. p. Antonia Dębska – studentka w Kolegium MISH.

Debatę poprowadzi p. Konrad Kiljan. Odbędzie się ona podczas studenckich obchodów jubileuszu Kolegium.

Hej, ho, hrabonszcze! Serdecznie zapraszamy!!!