Jubileusz 25-lecia studiów międzyobszarowych na Uniwersytecie Warszawskim

AktualnościMożliwość komentowania Jubileusz 25-lecia studiów międzyobszarowych na Uniwersytecie Warszawskim została wyłączona

Serdecznie zapraszamy na obchody jubileuszu 25-lecia studiów międzyobszarowych na Uniwersytecie Warszawskim!!!
program:
1 marca, czwartek:
Sala Senatu Pałacu Kazimierzowskiego

11.30 – dyskusja panelowa „Miejsce studiów
międzyobszarowych w Uniwersytecie Warszawskim”, którą poprowadzą profesor Joanna Pijanowska (Wydział Biologii) i profesor Paweł Stępień (Wydział Artes Liberales). W panelu udział wezmą: dr hab. Błażej Brzostek, prof. Janusz Bujnicki, dr hab. Kamil Konrad Imbir, dr Tomasz Kazimierczuk, mgr Paweł Jarosław Mazurkiewicz, prof. Lucjan Piela, dr hab. Jakub Urbanik, dr hab. Agata Zalewska oraz Kacper Van Wallendael.

14.00 sesja jubileuszowa „Skąd idziemy, dokąd zmierzamy?” z udziałem JMR profesora Marcina Pałysa, profesora Andrzeja Kajetana Wróblewskiego, profesora Jerzego Axera, profesora Andrzeja Hennela, profesor Marty Kicińskiej – Habior .

15.30 – lampka wina

2 marca, piątek:
20:00 – huczne świętowanie jubileuszu 25-lecia MISHu we wspólnym gronie w pubie niePowiem na ulicy Nowy Świat 27. Przewidziane są wyjątkowe atrakcje – kupony na drinki

Bądźcie z nami!!!