Piwo i pierwszaczki – lipcowe spotkanie zapoznawcze

Hejka! Siemaneczko! Witamy na MISHu!
Zapoznawcze piwa nad Wisłą to wieloletnia tradycja. Spotkania organizowane są po to, aby nasze nowe nabytki – od września studenci pierwszego roku w warszawskim Kolegium MISH – mieli okazję zapoznać parę osób ze swojego rocznika oraz wyższych lat. Standardowo: młodsi poznają młodszych, starsi poznają młodszych, młodsi poznają starszych, a czasem nawet starsi poznają starszych.
W tym roku lipcowe spotkanie będzie okazją do zagrania w minikręgle (zgodnie z obietnicą złożoną w styczniu, że kręgle będą, tylko w późniejszym terminie).
Spotykamy się pod mostem Świętokrzyskim. W okolicy jest dużo miejsca, dużo sklepów, dużo jedzenia. Przybywajcie tłumnie! Szczególnie zachęcamy świeżo zrekrutowanych. To dobra okazja, żebyście poznali innych studentów MISHu.
Widzimy się pod Świętokrzyskim o 18.30 24 lipca (poniedziałek), dosłownie parę kroków od Centrum Nauki Kopernik oraz pomnika Syrenki przy stacji metra.
xoxo