Gdzie jest mój hajs, czyli spotkanie o grantach

Zapraszamy wszystkich na spotkanie dotyczące diamentowego grantu, stypendium rektora i stypendium ministra. Jak wiemy, są to jedne z niewielu światełek w tunelu na naszym MISHowym padole, więc zawsze się warto dowiedzieć, jak, gdzie i kiedy można je zdobyć, a potem postawić wszystkim piwo w Univerze.
A tak serio serio: o diamentowym grancie opowie nam Andrzej Girdowoyń, o stypendium ministra Magdalena Łokiec i Borys Jastrzębski, więc jesteśmy w dobrych rękach. To czas zorganizowany dla Was i dla Waszych pytań, wątpliwości i nadziei. Spotykamy się 29 maja (poniedziałek) o 18.30, w Białej Willi. Informacje będziemy uzupełniać na bieżąco, bo czekamy jeszcze na potwierdzenie sali i prelegenta, który opowie o stypendium rektora. Więc stej tjund i do zobaczenia! :)

Wasz Samorządzik

PS Wydarzenie tu.