Kierunek: Lwów

“Z tej zwiędłej dali peryferii wynurzało się miasto i rosło ku przodowi, naprzód jeszcze w nie zróżnicowanych kompleksach, w zwartych blokach i masach domów, poprzecinanych parowami ulic, by bliżej jeszcze wyodrębnić się w pojedyncze kamienice, sztychowane z ostrą wyrazistością widoków oglądanych przez lunetę. Na tych bliższych planach wydobył sztycharz cały zawikłany i wieloraki zgiełk ulic i zaułków, ostrą wyrazistość gzymsów, architrawów i pilastrów, świecących w późnym i ciemnym złocie pochmurnego popołudnia, które pogrąża wszystkie załomy i framugi w głębokiej sepii cienia” – Bruno Schulz, “Ulica krokodyli”.

[INFORMACJE WSTĘPNE]
Wszystko jasne! Za południowo-wschodnią granicą czeka na nas fascynujące miasto. Oto długo wyczekiwany wyjazd krajowo-zagraniczny!

Ważna sprawa! Paszporty. Abyście mogli uczestniczyć w wyjeździe, musicie posiadać ważny paszport, który – w dodatku – będzie ważny przynajmniej 6 miesięcy od wjazdu na Ukrainę. Jeżeli nie macie paszportu, to czym prędzej wyrabiajcie!

[ORIENTACYJNY PLAN WYJAZDU:]
[20.04 – czwartek]
21:00 – zbiórka pod Kościołem Wizytek w Warszawie
21:30 – orientacyjna godzina wyjazdu

[21.04 – piątek]
Przed 12:00 – podróż + śniadanie
Od 12:00 – zakwaterowanie w hostelu
13:00 – 18:00 – czas wolny dla uczestników (przykładowe możliwości spędzenia wolnego czasu zaproponowane zostaną na dniach)
18:00 – opera dla chętnych (bilety do zakupienia na własną rękę)
Wieczór – czynności integracyjne

[22.04 – sobota]
Przed 13:00 – czas na śniadanie, obiad i herbatę
13:00 – 17:00 – Lwów z Borsuczanką lub wycieczka z Indżeliną Borsukiewicz
17:00 – do późna – okres burzy i naporu vel czas wolny

[23.04 – niedziela]
Do 11:00 – wykwaterowanie
Po 11:00 – powrót do Polski

[CEGIEŁKI]
130 złotych od osoby. Tak, tylko tyle. Wpłacane do 14 kwietnia na konto Pro Collegio: 52 1050 1025 1000 0090 6147 7932

[FORMULARZ]
Zgłoszenia przyjmujemy poprzez formularz: https://goo.gl/forms/tlohLb38GHPv1acP2
Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń!