Połowinki na San Escobar – WAL, MISMaP, MISH

Kiedy? 9 marzec, godz. 20:00 – 3:00

Gdzie? Makulatura, Chmielna 5

W klimacie szalonych rytmów lat 80., oglądając oszałamiające wektorowe wizualizacje, zapraszamy na połowinki w samym sercu San Escobar – jedynego państewka, gdzie wszyscy studenci otrzymują stypendium rektora, doktoranci nie chodzą głodni, a wykładowcy nie sprawdzają listy obecności.

Zarządy samorządów Wydziału Artes Liberales,
Kolegium Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Matematyczno-Przyrodniczych oraz Kolegium Międzyobszarowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych i Społecznych zapraszamy na najważniejsze wydarzenie tego sezonu:
Granty Takie Atrakcyjne (GTA): San Escobar

Odkryj gorący piasek Miami lat 80. w klubie Makulatura. Przez całą noc ciesz się atrakcyjnymi promocjami na napoje wyskokowe, które zastąpią Ci drinki z palemką.

O oprawę muzyczną zadba Niesłychany Faffini – DJ znany i lubiany.

Abyś mógł poczuć swoją indywidualność studiowania tutaj jest formularz (https://goo.gl/forms/UtwqDPsTd54ikOR72), gdzie możesz zaproponować kawałki, przy których będziemy się bawić.

Wstęp wolny!

Kto pierwszy, ten zgarnia więcej kuponów!

Do zobaczenia na wydarzeniu! :)