Wyjaśnienie dotyczące podpięć

Związku z pojawiającymi się pytaniami i wątpliwościami dotyczącymi podpięć, publikujemy wyjaśnienie prof. Głowackiej-Grajper: studenci MISH są studentami studiów międzyobszarowych, więc nie ma dla nich programu, który należy zrealizować, jak w przypadku zwykłych studiów na jednym kierunku (np. na matematyce). Dla Państwa programem jest plan ustalany z tutorem, zatem to, co tam się znajdzie (czyli znajdzie się w programie), musi znaleźć w podpięciach pod program i dany etap. Nie ma znaczenia, z jakich kierunków są te przedmioty, dla którego roku studiów są oferowane itd. Państwa nie obowiązuje zwykły program konkretnego kierunku podzielony na poszczególne lata. Obowiązuje układany indywidualnie plan. Dlatego podpięcia muszą się zgadzać z planem.

Tutaj możecie znaleźć więcej informacji.