MISH X Witkacy: Tutli Putli w Dramatycznym

Znudzeni nauką do sesji zimowej? Mamy coś dla Waszych udręczonych dusz. Nadszedł czas na pierwsze w tym roku wyjście do teatru. Ukulturawiać będziemy się przy operetce Witkacego (that’s so MISH) za jedyne 20 zł.
__________________________________________________
„Tutli Putli” to „sztuka konfrontująca ludożerców z wyspy Tua-Tua i kombatantów Wielkiej Wojny, która miała być ostatnią, ale Witkacy wiedział, że nie będzie. Tak zwana cywilizacja i tak zwana dzikość przeglądają się w sobie jak w lustrze. Oto twarz kolonializmu: z jednej strony znudzenie, chucie i forsa, z drugiej – egzotyczne narkotyki i fatalizm. Wszystko przerysowane, bo to karykatura, ale, jak u Witkacego, wróżebna. Zagłada ostatniego rajskiego zakątka na Ziemi jako musical: na to wpaść mógł tylko Witkacy. Jazzband, rewia i tropiki, czyli kwestia, kto jest dziki?”
___________________________________________________
Wstępnie mamy 30 biletów po 20 zł każdy (dzięki akcji „Teatr przyjazny studentom”). Jeżeli będziemy mieć więcej chętnych, Teatr Dramatyczny obiecał poszerzyć pulę wejściówek. Zainteresowanych prosimy o zaznaczenie takiej woli oraz kontakt z Julia Właszczuk. PIENIĄDZE MUSIMY WPŁACIĆ DO 19 GRUDNIA.

Czas i miejsce: 13 stycznia 2017, 19.00 – 22.00. Teatr Dramatyczny, Scena Przodownik, ulica Olesińska 21, 02-584 Mokotów, Warszawa.

10.12.2016r.: NA TEN MOMENT WSZYSTKIE MIEJSCA SĄ ZAJĘTE.