Spotkanie Sekcji Organizacji i Integracji

ZAANGAŻUJ SIĘ!

Zbliża się szansa dołączenia do sekcji, która zrzesza najlepiej zorganizowanych studentów warszawskiego MISH-u. Sekcja Organizacji i Integracji odgrywa istotną rolę w kształtowaniu się MISH-owego kapitału społecznego, stwarza możliwość integracji i poznania ciekawych osób, a także pomaga utrzymać rozproszonym po Uniwersytecie studentom MISH-u kontakty. Jeżeli posiadasz umiejętności organizacyjne, masz chęć uczestniczenia w kilku projektach i chcesz wiedzieć z wyprzedzeniem, kiedy i gdzie będzie następny MISH-owy event, to ta sekcja jest dla Ciebie idealna.

Jak pracuje Sekcja Organizacji i Integracji? Tryb projektowy. Co jakiś czas (zwykle raz na dwa miesiące) pracuje się w zespole, gdzie każdy odpowiada za coś innego: załatwianie ubezpieczenia, rezerwację miejsca noclegowego, researche różnego rodzaju, poszukiwanie przewodnika etc.

Spotykamy się w dobrze znanej Retrospekcji (ul. Bednarska 28/30) 22 listopada (2016) o godzinie 19:00.

Jeżeli chcesz się zaangażować w działalność sekcji, lecz termin kompletnie Ci nie odpowiada – pisz do Pawła „Petru” Zalewskiego w prywatnej wiadomości lub na maila (p.zalewski7@student.uw.edu.pl).

Wydarzenie na facebooku: https://www.facebook.com/events/1795459114044728/.

Zapraszamy!