NOWA KOMISJA STYPENDIALNA

Komisja StypendialnaStypendiaStypendium RektoraMożliwość komentowania NOWA KOMISJA STYPENDIALNA została wyłączona

Rektor Uniwersytetu Warszawskiego powołał członków Komisji Stypendialnej Kolegium MISH UW: mgr Agnieszkę Sobótkę oraz studentów delegowanych przez Zarząd Samorządu Studentów Kolegium MISH UW: Daniela Brzeszcza, Oskara Lubińskiego i Dominikę Sitnicką (pamiętacie? – publicznie czekaliśmy na zgłoszenia).

> Uchwała Zarządu ws. delegowania studentów do Komisji,
> podstrona Komisji z namiarami na jej członków.

Najważniejsze zadanie Komisji w nadchodzącym czasie to wnioski o stypendium rektora (przypominamy, że można je generować do 15 października) oraz wnioski o stypendium socjalne (składa się do 10. dnia każdego miesiąca).