Yearly Archives: 2017

Spotkanie Sekcji Kultury

AktualnościMożliwość komentowania Spotkanie Sekcji Kultury została wyłączona

Wszystkich zainteresowanych sztuką, teatrem, muzyką zapraszamy na spotkanie sekcji kultury ZSS MISH UW! Będzie okazja żeby porozmawiać o nadchodzących wydarzeniach kulturalnych, planach sekcji na ten rok...   Czytaj dalej!

Spotkanie Sekcji Integracji i Organizacji

AktualnościMożliwość komentowania Spotkanie Sekcji Integracji i Organizacji została wyłączona

Nie tylko Sekcja Promocji Samorządu robi swoje spotkanie. Zapraszamy starszaki i świeżaki na spotkanie Sekcji Organizacji i Integracji! Każdy dobrze przecież wie, że działalność...   Czytaj dalej!

Spotkanie Sekcji Promocji

AktualnościMożliwość komentowania Spotkanie Sekcji Promocji została wyłączona

Uwaga uwaga, robimy pierwsze spotkanie Sekcji Promocji! wpadajcie jeśli chcecie: – zająć się MISHowym marketingiem – opowiedzieć o cudach MISH w swojej lub nieswojej szkole...   Czytaj dalej!

Wyniki wyborów samorządowych!

AktualnościIslamizacja uniwersytetuNowy MISHPolska liberalnaPolska solidarnaRady i komisjeWyboryZSS UWMożliwość komentowania Wyniki wyborów samorządowych! została wyłączona

Drodzy i drogie, Komisja Wyborcza Samorządu Studentów UW opublikowała na swoim profilu facebookowym wyniki wyborów samorządowych i chcielibysmy przekazać je Wam również tutaj: „Międzyobszarowe Indywidualne...   Czytaj dalej!

Wybory samorządowe!

AktualnościMożliwość komentowania Wybory samorządowe! została wyłączona

Drodzy i drogie, Misie i Misiaki, Zbliżają się powoli wybory samorządowe w Kolegium MISH. Odbędą się one 9 listopada w Starym BUW-ie między 9:00...   Czytaj dalej!

Immatrykulacja, Lokomocja, Srututucja oraz Poznaj pierwszaka vol. 3 – Postinauguracyjna, prepaździernikowa i prepaidowa integracja w Głębokim Gardle!

AktualnościMożliwość komentowania Immatrykulacja, Lokomocja, Srututucja oraz Poznaj pierwszaka vol. 3 – Postinauguracyjna, prepaździernikowa i prepaidowa integracja w Głębokim Gardle! została wyłączona

Drogie Misie i Misiaki, 27 października zapraszamy na dwa bardzo ważne eventy w życiu studenta – bądźcie tam koniecznie: 1) Najaktualniejsza z aktualności na stronie...   Czytaj dalej!

Piwo i pierwszaczki – lipcowe spotkanie zapoznawcze

AktualnościMożliwość komentowania Piwo i pierwszaczki – lipcowe spotkanie zapoznawcze została wyłączona

Hejka! Siemaneczko! Witamy na MISHu! Zapoznawcze piwa nad Wisłą to wieloletnia tradycja. Spotkania organizowane są po to, aby nasze nowe nabytki – od września...   Czytaj dalej!

List do dyrekcji

AktualnościMożliwość komentowania List do dyrekcji została wyłączona

Drodzy, walczymy o przedłużenie godzin pracy sekretariatu Kolegium MISH. Wczoraj przedłożyliśmy ten list na ręce dyrekcji z oficjalnym stanowiskiem Samorządu w sprawie wydłużenia godzin...   Czytaj dalej!

Gdzie jest mój hajs, czyli spotkanie o grantach

AktualnościDiamentyFajne spotkaniaFAQ MishowcaMilionerzyMożliwość komentowania Gdzie jest mój hajs, czyli spotkanie o grantach została wyłączona

Zapraszamy wszystkich na spotkanie dotyczące diamentowego grantu, stypendium rektora i stypendium ministra. Jak wiemy, są to jedne z niewielu światełek w tunelu na naszym...   Czytaj dalej!

AFTERwalne – Głębokie Gardło

Dzikie wężeFajne spotkaniaImprezyIntegracjaJędral stawia piwoLSDPiwkoSmoleń stawia wódkęMożliwość komentowania AFTERwalne – Głębokie Gardło została wyłączona

Wszyscy wiemy, że po gorącym i ekscytującym walnym, najlepiej się polemizuje o Wittgensteinie/czymścojestwmodzie w towarzystwie wyborowym, to znaczy, doborowym. Spotykamy się po walnym w...   Czytaj dalej!

A wtem! WALNE

Fajne spotkaniaKomisja WyborczaMożliwość komentowania A wtem! WALNE została wyłączona

Serdecznie zapraszamy na super-ważne, super-przyjemne i super-najlepsze Walne Zebranie Studentów Kolegium MISH UW, na którym będziemy rozmawiać o Komisji Wyborczej i będziemy jak zwykle...   Czytaj dalej!

Dzień otwarty MISH

AktualnościMożliwość komentowania Dzień otwarty MISH została wyłączona

Serdecznie zapraszamy wszystkich na Dzień Otwarty Uniwersytetu Warszawskiego, który odbędzie się 22 kwietnia, od godziny 10 do 16. Na kampusie głównym UW zaprezentują się...   Czytaj dalej!

Oficjalna strona Samorządu Studentów Kolegium MISH UW. Stworzona przez Marcina Kozaka. Prowadzona przez Zarząd Samorządu Studentów Kolegium MISH UW.

Polub nas na Facebooku!