Fajne spotkania

Dzień otwarty UW – co się będzie działo?

Dzień Otwarty UW już jutro! Sprawdźcie, jak specjalnie na ten dzień, zmieni się nasz Kampus Główny! Mapka: Stoiska wydziałów i jednostek znajdziecie w HALI...   Czytaj dalej!

Po co MISH uczelni? – debata

AktualnościFajne spotkaniaIntegracjajubileuszSmoleń stawia wódkęŻycie studenckieMożliwość komentowania Po co MISH uczelni? – debata została wyłączona

Uaktualniliśmy program obchodów – debata, która odbędzie się o godz. 17:00, skupi się wokół tematu „PO CO MISH UCZELNI”. Uczestnikami będą: dr Michał Mizera...   Czytaj dalej!

Gdzie jest mój hajs, czyli spotkanie o grantach

AktualnościDiamentyFajne spotkaniaFAQ MishowcaMilionerzyMożliwość komentowania Gdzie jest mój hajs, czyli spotkanie o grantach została wyłączona

Zapraszamy wszystkich na spotkanie dotyczące diamentowego grantu, stypendium rektora i stypendium ministra. Jak wiemy, są to jedne z niewielu światełek w tunelu na naszym...   Czytaj dalej!

AFTERwalne – Głębokie Gardło

Dzikie wężeFajne spotkaniaImprezyIntegracjaJędral stawia piwoLSDPiwkoSmoleń stawia wódkęMożliwość komentowania AFTERwalne – Głębokie Gardło została wyłączona

Wszyscy wiemy, że po gorącym i ekscytującym walnym, najlepiej się polemizuje o Wittgensteinie/czymścojestwmodzie w towarzystwie wyborowym, to znaczy, doborowym. Spotykamy się po walnym w...   Czytaj dalej!

A wtem! WALNE

Fajne spotkaniaKomisja WyborczaMożliwość komentowania A wtem! WALNE została wyłączona

Serdecznie zapraszamy na super-ważne, super-przyjemne i super-najlepsze Walne Zebranie Studentów Kolegium MISH UW, na którym będziemy rozmawiać o Komisji Wyborczej i będziemy jak zwykle...   Czytaj dalej!

Walne Zebranie Samorządu Studentów i Wybory!

Drodzy i Mili, 27 października zapraszamy serdecznie wszystkich studentów Kolegium MISH na Walne Zgromadzenie Samorządu Studentów, związane z kończącą się kadencją obecnego Zarządu oraz...   Czytaj dalej!

„… I tak skończymy o świcie” – Otrzęsiny MISH, MISMaP i WAL

Drodzy i Mili, „Jesienią zawsze zaczyna się szkoła, a w knajpach zaczyna się picie…” – Mija październik, a poranne weekendowe powroty będą skazane na...   Czytaj dalej!

Obóz zerowy w Poroninie – edycja 2015

Drodzy i Mili, zgodnie z tradycją, której początki umykają pamięci naszych najstarszych kolegów, chcielibyśmy Was serdecznie zaprosić na obóz zerowy w Poroninie w dniach...   Czytaj dalej!

Piwo na plaży

Drodzy, sesja już dawno za nami albo zostało do niej jeszcze dużo czasu, a lato w pełni – spotkajmy się! Nie wątpimy, że od...   Czytaj dalej!

Kierunek Łódź! Niespodziewany wyjazd krajowy

AktualnościFajne spotkaniaIntegracjaWyjazdyZSS UWMożliwość komentowania Kierunek Łódź! Niespodziewany wyjazd krajowy została wyłączona

>>> SUPERFORMULARZ! ZAPISZ SIĘ NA WYJAZD!! Aktualizacja: 15.03.2015   Drodzy i Mili, Niecałe dwa tygodnie temu świętowaliśmy połowinki, rozpoczął się marzec, do wyjazdu zagranicznego...   Czytaj dalej!

POŁOWINKI

DRODZY I MILI, Sesja zimowa już za nami, właśnie rozpoczął się nowy semestr – to idealna okazja do świętowania i najwyższy czas na połowinki!...   Czytaj dalej!

Przedsesyjna integracja: łyżwy i piwo!

AktualnościFajne spotkaniaIntegracjaŻycie studenckieMożliwość komentowania Przedsesyjna integracja: łyżwy i piwo! została wyłączona

Pierwszy semestr się kończy, sesja zaraz się zaczyna – ale zanim nadejdzie ten czas, w oczekiwaniu na połowinki, spotkajmy się! Sekcja Organizacji i Integracji...   Czytaj dalej!

Oficjalna strona Samorządu Studentów Kolegium MISH UW. Stworzona przez Marcina Kozaka. Prowadzona przez Zarząd Samorządu Studentów Kolegium MISH UW.

Polub nas na Facebooku!