Fajne spotkania

Gdzie jest mój hajs, czyli spotkanie o grantach

Zapraszamy wszystkich na spotkanie dotyczące diamentowego grantu, stypendium rektora i stypendium ministra. Jak wiemy, są to jedne z niewielu światełek w tunelu na naszym...   Czytaj dalej!

AFTERwalne – Głębokie Gardło

Wszyscy wiemy, że po gorącym i ekscytującym walnym, najlepiej się polemizuje o Wittgensteinie/czymścojestwmodzie w towarzystwie wyborowym, to znaczy, doborowym. Spotykamy się po walnym w...   Czytaj dalej!

A wtem! WALNE

Serdecznie zapraszamy na super-ważne, super-przyjemne i super-najlepsze Walne Zebranie Studentów Kolegium MISH UW, na którym będziemy rozmawiać o Komisji Wyborczej i będziemy jak zwykle...   Czytaj dalej!

Walne Zebranie Samorządu Studentów i Wybory!

Drodzy i Mili, 27 października zapraszamy serdecznie wszystkich studentów Kolegium MISH na Walne Zgromadzenie Samorządu Studentów, związane z kończącą się kadencją obecnego Zarządu oraz...   Czytaj dalej!

„… I tak skończymy o świcie” – Otrzęsiny MISH, MISMaP i WAL

Drodzy i Mili, „Jesienią zawsze zaczyna się szkoła, a w knajpach zaczyna się picie…” – Mija październik, a poranne weekendowe powroty będą skazane na...   Czytaj dalej!

Obóz zerowy w Poroninie – edycja 2015

Drodzy i Mili, zgodnie z tradycją, której początki umykają pamięci naszych najstarszych kolegów, chcielibyśmy Was serdecznie zaprosić na obóz zerowy w Poroninie w dniach...   Czytaj dalej!

Piwo na plaży

Drodzy, sesja już dawno za nami albo zostało do niej jeszcze dużo czasu, a lato w pełni – spotkajmy się! Nie wątpimy, że od...   Czytaj dalej!

Kierunek Łódź! Niespodziewany wyjazd krajowy

>>> SUPERFORMULARZ! ZAPISZ SIĘ NA WYJAZD!! Aktualizacja: 15.03.2015   Drodzy i Mili, Niecałe dwa tygodnie temu świętowaliśmy połowinki, rozpoczął się marzec, do wyjazdu zagranicznego...   Czytaj dalej!

POŁOWINKI

DRODZY I MILI, Sesja zimowa już za nami, właśnie rozpoczął się nowy semestr – to idealna okazja do świętowania i najwyższy czas na połowinki!...   Czytaj dalej!

Przedsesyjna integracja: łyżwy i piwo!

Pierwszy semestr się kończy, sesja zaraz się zaczyna – ale zanim nadejdzie ten czas, w oczekiwaniu na połowinki, spotkajmy się! Sekcja Organizacji i Integracji...   Czytaj dalej!

WIGILIA W BIAŁEJ WILLI

DRODZY I MILI, chcielibyśmy Was jak najserdeczniej zaprosić na mishowe spotkanie przedświąteczne. Spotykamy się w następną środę, 17 grudnia, o godzinie 19:00 w Sali...   Czytaj dalej!

VI Konkurs na Pracę Roczną

Konkurs na Najlepszą Pracę Roczną stał się pełnoprawną mishową tradycją. Jak zawsze na najlepsze prace roczne czeka moc nagród – pula nagród w tym...   Czytaj dalej!

Oficjalna strona Samorządu Studentów Kolegium MISH UW. Osoba prowadząca stronę: Marcin Kozak