Aktualności

WYNIKI WYBORÓW SAMORZĄDOWYCH

AktualnościMożliwość komentowania WYNIKI WYBORÓW SAMORZĄDOWYCH została wyłączona

Z ogłoszenia Komisji Wyborczej Samorządu Studentów UW: 30.10.2018 r. frekwencja: 42,14 % W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby: Zarząd Samorządu...   Czytaj dalej!

Tura podpięć dla studentów MISH (5-11.11.2018)

AktualnościMożliwość komentowania Tura podpięć dla studentów MISH (5-11.11.2018) została wyłączona

Przekazujemy ważnego maila: Szanowni Państwo, uprzejmie informuję, że w dniach od 5 do 11 listopada 2018 roku Studenci Kolegium MISH będą mieli możliwość samodzielnego...   Czytaj dalej!

Psychologia – dodatkowa rejestracja na zajęcia dla I roku

AktualnościMożliwość komentowania Psychologia – dodatkowa rejestracja na zajęcia dla I roku została wyłączona

Jeżeli nie udało się Wam zarejestrować do grup ćwiczeniowych na zajęcia obligatoryjne dla I roku na Wydziale Psychologii, to łapcie ten link: LINK Rejestracja...   Czytaj dalej!

Zmiana rachunków kont bankowych UW (18-19 września)

AktualnościMożliwość komentowania Zmiana rachunków kont bankowych UW (18-19 września) została wyłączona

Szanowne Koleżanki i Koledzy! w związku z planowaną na 19 września aktualizacją modułu Płatności w USOS od godz. 12.00  przez kilka godzin nie będzie dostępu...   Czytaj dalej!

Nowy raport Komisji Rewizyjnej (do 11.07.2018)

AktualnościKomisja RewizyjnaPolska liberalnaReprezentanciZSS UWŻycie studenckieMożliwość komentowania Nowy raport Komisji Rewizyjnej (do 11.07.2018) została wyłączona

Komisja Rewizyjna Samorządu Studentów Kolegium MISH UW opublikowała nowy raport (za okres od 09.02.2018 do 11.07.2018), który możecie przeczytać o, tutaj. Pamiętajcie, że archiwalne...   Czytaj dalej!

Gratulujemy przyjętym kandydatom!

Zakończyły się rozmowy kwalifikacyjne na MISH! Przyjętym kandydatom serdecznie gratulujemy i witamy w naszych szeregach, natomiast wszystkim kandydatom gratulujemy odwagi przyjścia na rozmowę. Mamy...   Czytaj dalej!

Uchwalono nowy regulamin samorządu!

AktualnościAkty prawneRegulaminyZSS UWMożliwość komentowania Uchwalono nowy regulamin samorządu! została wyłączona

Jak już wiecie Parlament Studentów UW uchwalił nowy regulamin Samorządu Studentów. Regulamin ten został zatwierdzony przez Senat UW, co potwierdza ta uchwała <klik> Tymczasem...   Czytaj dalej!

List otwarty do Ministra J. Gowina

AktualnościAkty prawneHomopoliticusNowa ustawaNowy MISHZSS UWŻycie studenckieMożliwość komentowania List otwarty do Ministra J. Gowina została wyłączona

Najmilsi, najlepsi, szanowni! Udostępniamy list otwarty do p. min. Jarosława Gowina w sprawie uwzględnienia w projektowanych zmianach systemu szkolnictwa wyższego postulatów środowisk studiów międzyobszarowych....   Czytaj dalej!

Rekomendacje – terminy!

AktualnościI rokII stopieńMinimaPrawoRekomendacjaMożliwość komentowania Rekomendacje – terminy! została wyłączona

Przeklejamy informację od doc. dr Anny Rosner dotyczącą terminów składania podań o rekomendacje: Uprzejmie informuję zainteresowane Studentki i Studentów, że termin składania podań o rekomendację do...   Czytaj dalej!

Dla kandydatów – system ASIA

AktualnościI rokKandydaciRejestracjaRejestracjeRekrutacjaRozmowy kwalifikacyjneMożliwość komentowania Dla kandydatów – system ASIA została wyłączona

Drodzy kandydaci! Sprawdźcie koniecznie nowy system udostępniony przez Pracownię Ewaluacji Jakości Kształcenia na Uniwersytecie Warszawskim. Możecie się dowiedzieć, czy z przewidywanymi wynikami matur, uda...   Czytaj dalej!

Dzień otwarty UW – co się będzie działo?

Dzień Otwarty UW już jutro! Sprawdźcie, jak specjalnie na ten dzień, zmieni się nasz Kampus Główny! Mapka: Stoiska wydziałów i jednostek znajdziecie w HALI...   Czytaj dalej!

Po co MISH uczelni? – debata

AktualnościFajne spotkaniaIntegracjajubileuszSmoleń stawia wódkęŻycie studenckieMożliwość komentowania Po co MISH uczelni? – debata została wyłączona

Uaktualniliśmy program obchodów – debata, która odbędzie się o godz. 17:00, skupi się wokół tematu „PO CO MISH UCZELNI”. Uczestnikami będą: dr Michał Mizera...   Czytaj dalej!

Oficjalna strona Samorządu Studentów Kolegium MISH UW. Stworzona przez Marcina Kozaka. Prowadzona przez Zarząd Samorządu Studentów Kolegium MISH UW.

Polub nas na Facebooku!