Aktualności

Immatrykulacja, Lokomocja, Srututucja oraz Poznaj pierwszaka vol. 3 – Postinauguracyjna, prepaździernikowa i prepaidowa integracja w Głębokim Gardle!

Drogie Misie i Misiaki, 27 października zapraszamy na dwa bardzo ważne eventy w życiu studenta – bądźcie tam koniecznie: 1) Najaktualniejsza z aktualności na stronie...   Czytaj dalej!

Piwo i pierwszaczki – lipcowe spotkanie zapoznawcze

Hejka! Siemaneczko! Witamy na MISHu! Zapoznawcze piwa nad Wisłą to wieloletnia tradycja. Spotkania organizowane są po to, aby nasze nowe nabytki – od września...   Czytaj dalej!

List do dyrekcji

Drodzy, walczymy o przedłużenie godzin pracy sekretariatu Kolegium MISH. Wczoraj przedłożyliśmy ten list na ręce dyrekcji z oficjalnym stanowiskiem Samorządu w sprawie wydłużenia godzin...   Czytaj dalej!

Gdzie jest mój hajs, czyli spotkanie o grantach

Zapraszamy wszystkich na spotkanie dotyczące diamentowego grantu, stypendium rektora i stypendium ministra. Jak wiemy, są to jedne z niewielu światełek w tunelu na naszym...   Czytaj dalej!

Dzień otwarty MISH

Serdecznie zapraszamy wszystkich na Dzień Otwarty Uniwersytetu Warszawskiego, który odbędzie się 22 kwietnia, od godziny 10 do 16. Na kampusie głównym UW zaprezentują się...   Czytaj dalej!

Kierunek: Lwów

“Z tej zwiędłej dali peryferii wynurzało się miasto i rosło ku przodowi, naprzód jeszcze w nie zróżnicowanych kompleksach, w zwartych blokach i masach domów,...   Czytaj dalej!

Noc filmowa MISH

Wyczekiwana przez wszystkich mishowa noc filmowa nadchodzi! Doborowe jak zwykle towarzystwo wzbogaci tym razem trzech dżentelmenów – Robert Zemeckis, Robert Rodriguez i Quentin Tarantino....   Czytaj dalej!

Sen Nocy Zielonej – St. Patrick’s Day

Kochani, Zarządy Samorządów Studentów Instytutu Socjoligii oraz Kolegium MISH mają przyjemność zaprosić Was na jedyną w swoim rodzaju imprezę z okazji Dnia Św. Patryka....   Czytaj dalej!

Połowinki na San Escobar – WAL, MISMaP, MISH

Kiedy? 9 marzec, godz. 20:00 – 3:00 Gdzie? Makulatura, Chmielna 5 W klimacie szalonych rytmów lat 80., oglądając oszałamiające wektorowe wizualizacje, zapraszamy na połowinki...   Czytaj dalej!

Spotkanie Sekcji Naukowej

Serdecznie zapraszamy na już drugie w tym roku spotkanie sekcji naukowej. Porozmawiamy przede wszystkim o reaktywacji naszego MISHowego czasopisma – Mishellaneów. Na spotkaniu zostaną,...   Czytaj dalej!

Wyjaśnienie dotyczące podpięć

Związku z pojawiającymi się pytaniami i wątpliwościami dotyczącymi podpięć, publikujemy wyjaśnienie prof. Głowackiej-Grajper: studenci MISH są studentami studiów międzyobszarowych, więc nie ma dla nich...   Czytaj dalej!

Żegnamy Polinę Bielajewę

Mamy bardzo smutną informację. Z wielkim żalem będziemy żegnać naszą Koleżankę i studentkę Kolegium MISH UW, Polinę Bielajewę. Zmarła 12 grudnia o godzinie 18:33....   Czytaj dalej!

Oficjalna strona Samorządu Studentów Kolegium MISH UW. Osoba prowadząca stronę: Marcin Kozak