Aktualności

Spotkanie Sekcji Kultury

Wszystkich zainteresowanych sztuką, teatrem, muzyką zapraszamy na spotkanie sekcji kultury ZSS MISH UW! Będzie okazja żeby porozmawiać o nadchodzących wydarzeniach kulturalnych, planach sekcji na ten rok...   Czytaj dalej!

Spotkanie Sekcji Integracji i Organizacji

Nie tylko Sekcja Promocji Samorządu robi swoje spotkanie. Zapraszamy starszaki i świeżaki na spotkanie Sekcji Organizacji i Integracji! Każdy dobrze przecież wie, że działalność...   Czytaj dalej!

Spotkanie Sekcji Promocji

Uwaga uwaga, robimy pierwsze spotkanie Sekcji Promocji! wpadajcie jeśli chcecie: – zająć się MISHowym marketingiem – opowiedzieć o cudach MISH w swojej lub nieswojej szkole...   Czytaj dalej!

Wyniki wyborów samorządowych!

Drodzy i drogie, Komisja Wyborcza Samorządu Studentów UW opublikowała na swoim profilu facebookowym wyniki wyborów samorządowych i chcielibysmy przekazać je Wam również tutaj: „Międzyobszarowe Indywidualne...   Czytaj dalej!

Wybory samorządowe!

Drodzy i drogie, Misie i Misiaki, Zbliżają się powoli wybory samorządowe w Kolegium MISH. Odbędą się one 9 listopada w Starym BUW-ie między 9:00...   Czytaj dalej!

Immatrykulacja, Lokomocja, Srututucja oraz Poznaj pierwszaka vol. 3 – Postinauguracyjna, prepaździernikowa i prepaidowa integracja w Głębokim Gardle!

Drogie Misie i Misiaki, 27 października zapraszamy na dwa bardzo ważne eventy w życiu studenta – bądźcie tam koniecznie: 1) Najaktualniejsza z aktualności na stronie...   Czytaj dalej!

Piwo i pierwszaczki – lipcowe spotkanie zapoznawcze

Hejka! Siemaneczko! Witamy na MISHu! Zapoznawcze piwa nad Wisłą to wieloletnia tradycja. Spotkania organizowane są po to, aby nasze nowe nabytki – od września...   Czytaj dalej!

List do dyrekcji

Drodzy, walczymy o przedłużenie godzin pracy sekretariatu Kolegium MISH. Wczoraj przedłożyliśmy ten list na ręce dyrekcji z oficjalnym stanowiskiem Samorządu w sprawie wydłużenia godzin...   Czytaj dalej!

Gdzie jest mój hajs, czyli spotkanie o grantach

Zapraszamy wszystkich na spotkanie dotyczące diamentowego grantu, stypendium rektora i stypendium ministra. Jak wiemy, są to jedne z niewielu światełek w tunelu na naszym...   Czytaj dalej!

Dzień otwarty MISH

Serdecznie zapraszamy wszystkich na Dzień Otwarty Uniwersytetu Warszawskiego, który odbędzie się 22 kwietnia, od godziny 10 do 16. Na kampusie głównym UW zaprezentują się...   Czytaj dalej!

Kierunek: Lwów

“Z tej zwiędłej dali peryferii wynurzało się miasto i rosło ku przodowi, naprzód jeszcze w nie zróżnicowanych kompleksach, w zwartych blokach i masach domów,...   Czytaj dalej!

Noc filmowa MISH

Wyczekiwana przez wszystkich mishowa noc filmowa nadchodzi! Doborowe jak zwykle towarzystwo wzbogaci tym razem trzech dżentelmenów – Robert Zemeckis, Robert Rodriguez i Quentin Tarantino....   Czytaj dalej!

Oficjalna strona Samorządu Studentów Kolegium MISH UW. Osoba prowadząca stronę: Marcin Kozak